Valkā būs jauna gājēju pāreja 6

Sākoties jaunajam mācību gadam, Valkas novada dome sākusi risināt jautājumu par jaunas gājēju pārejas ierīkošanu uz Ausekļa ielas iepretim veikalam "Maija".

 

Pirms vairākiem gadiem "Ziemeļlatvija" jau ierosināja par šādas gājēju pārejas nepieciešamību, bet toreizējā domes vadība uzskatīja par neiespējamu šī jautājuma atrisināšanu.

 

 

Valkas novada domes izpilddirektors Guntis Bašķis sola, ka jau oktobra beigās gājēju pāreja būs un bērniem, kas uz pamatskolu dodas no Rūjienas ielas mikrorajona, nebūs vairs jāpārkāpj satiksmes noteikumi un ceļa braucamā daļa jāšķērso tam neparedzētā vietā.

 

Pašvaldība arī apņēmusies sakārtot ceļu uz pamatskolu, kurš no rītiem ir pārslogots ne vien ar vieglajām automašīnām, bet arī diviem satiksmes autobusiem, kas bērnus nogādā līdz skolai.

 

Savukārt par līdzekļiem, kas atlikuši no valsts dotācijas pašvaldībām, kuras piekrita veidot Valkas novadu, pilsētā plānots sakārtot gājēju ietves.

Komentāri 6

Piča

Labi.... , bet kas notiek pie "Cento"? Kā no pagalma ārā, tā pāri ielai......Tā pāreja bijusi, nebijusi!!!

pirms 11 gadiem, 2009.09.05 17:08

billija

Ne par tēmu, bet sakiet, zinātāji, par ko tapa Rogainis? Pēc vēlēšanām.

pirms 11 gadiem, 2009.09.05 21:09

to billijai

Vai Tev nav vienalga, galvenais, ka bērni varēs vismaz nosacīti justies droši ceļā uz skolu.
Bet ja n gribi zināt- viņš dzīvo mājās un bauda pensionāra dzīvi.

pirms 11 gadiem, 2009.09.06 16:37

pantera

Bet vai sakārtos arī ceļu uz PII Pasaciņa,kurš ir ļoti sliktā stāvoklī un tur pat nav ietves ,kur pašiem mazākiem nokļūt uz bērnudārzu!

pirms 11 gadiem, 2009.09.07 08:19

Valka