Valkā cietušajam pusaudzim remontēs istabu 1

Šonedēļ Valkas domes deputāti atbalstīja Sociālā dienesta ierosinājumu par istabas remontu, trīs durvju aiļu paplašināšanu un nomaiņu, kā arī uzbrauktuves izveidošanu, lai no smagā kritiena cietušais Valkas pamatskolas audzēknis Arturs Klots pēc rehabilitācijas varētu atgriezties mājās.

 

 

"Ziemeļlatvija" seko līdzi Artura veselības stāvoklim. Jau rakstījām, ka puisi pirms Lieldienām no Vidzemes slimnīcas Valmierā pārveda uz Vaivaru rehabilitācijas centru, kur plānotais rehabilitācijas kurss ilgs līdz aprīļa beigām. Sociālais dienests iecerējis līdz tam laikam Artura mājās pielāgot vidi, lai viņš varētu pārvietoties ar ratiņkrēslu. Sociālā dienesta sociālā darbiniece Lilija Līviņa informē, ka aprīļa domes sēdē deputāti spriedīs par iespēju puisim iegādāties portatīvo datoru.

 

 

Redzami veselības uzlabojumiL.Līviņa pie Artura pēdējo reizi ciemojusies marta beigās. Viņa atklāj, ka puisis jau gandrīz stundu pats varot nosēdēt ratiņkrēslā, kā arī pats sēžot arī ēd. L. Līviņa apbrīno Artura uzņēmību, optimismu un vēlmi nepadodies šā brīža neapskaužamajai situācijai, bet gan cīnīties un atgriezties ierastajā vidē un turpināt mācības.

 

 

Dators - mācībām un kontaktiem ar vienaudžiemSociālais dienests domā ne tikai par Artura iespējām mācīties un komunicēt ar vienaudžiem un draugiem, bet arī turpmākajām veselības uzlabošanas procedūrām. L. Līviņa uzskata, ka puisim noteikti būs vajadzīgi fizioterapeita pakalpojumi. Tiekot domāts arī par iespēju Arturam 9. klasi pabeigt pēc mājapmācības kursa.

Komentāri 1

Valceniete

Visas labas domas par Tevi, Artur!
Lai Valkas domei izdodas planotas ieceres!

pirms 13 gadiem, 2008.04.04 09:01

Valka