Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkā darbu atsāks bērnu rotaļlaukums 1

Šodien pēc ziemas perioda Valkas novada domes Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas strādnieki apkopj pilsētas bērnu rotaļlaukuma teritoriju.

Nodaļas vadītāja Inese Vehi informē, ka tas tiek darīts ar mērķi sakārtot laukumu pirms tā atvēršanas. Viņa ir gandarīta, ka rotaļlaukumā pašlaik nav atklāts neviens ievērojams bojājums vai postījums. Plānots, ka strādnieki laukumā no sniega atbrīvos celiņus, lai no tiem ātrāk nokūst sniegs, kā arī savāks drazas.

Sākoties skolēnu pavasara brīvlaikam, rotaļlaukums būs atvērts no 26. marta pulksten 10.00 līdz pulksten 19.00. I. Vehi apliecina, ka vasaras periodā rotaļlaukums strādās ilgāk, jo novērots, ka līdz dienas vidum laukums gandrīz nav apmeklēts. Rosība sākas pēcpusdienā un pēc pulksten 17.00, kad vecāki savas atvases izņem no bērnudārza. Viņa pieļauj, ka darba laiks varētu būt līdz 21.00.

Domājot par apmeklētāju drošību, skeitparku plānots atvērt tikai ar 1. aprīli, jo uz laukuma vēl ir padaudz sniega. Ar 1. aprīli rotaļlaukumu un skeitparku uzmanīs arī dežurants.

"Ziemeļlatvija" jau ir rakstījusi, ka rotaļlaukuma un skeitparka aprīkojums ir iegādāts ne vien ar bijušās Valkas pilsētas domes atbalstu, bet arī ar robežtirgos labdarības loterijās savāktajiem līdzekļiem. Abas atpūtas teritorijas atrodas netālu no Valkas ģimnāzijas.

Komentāri 1

lienīte

Nu beidzot!
Rotaļlaukuma darba laiks ideāli būtu no 10.00 līdz 19.00 bet skeitotāji gan gribēs "tusēt" ilgāk līdz 21.00
Lai jauka, ziedoša sezona Inesei un visiem darbiniekiem, kas rūpējas par mūsu pilsētas skaistumu!!!!
Un cerēsim, ka vides bendētāju šosezon būs pavisam maz vai nemaz.

pirms 9 gadiem, 2010.03.24 09:37

Valka