Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkā: Diskutēs par sociālajām aktualitātēm

Rīt Valkas novada Sociālā dienesta speciāliste darbam ar ģimenēm un bērniem Lilija Līviņa un Ērģemes pagasta sociālā darbiniece Zita Roze piedalīsies Labklājības ministrijas rīkotajā informatīvajā sanāksmē par aktualitātēm sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības jomā.

Vienlaikus ministrijas pārstāvji norādīs uz būtiskākām kļūdām pašvaldību saistošajos noteikumos, ņemot vērā sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības jomu regulējošos tiesību aktus.

Valkas novada Sociālā dienesta vadītāja Mārīte Magone informē, ka šāgada divos mēnešos no Valkas pilsētas iedzīvotājiem jau pieņemti 400 iesniegumu. Tas apliecina, ka arvien straujāk pieaug to iedzīvotāju skaits, kuram nepieciešams pašvaldības atbalsts.

Valka