Valkā: Drīz apzaļumos jauno skvēru 6

Plānots, ka jau nākamnedēļ uzsāks jaunizveidotā skvēra Valkas centrā apzaļumošanos darbus.

 

Valkas pilsētas dārzniece Inese Vehi informē, ka vēl šonedēļ turpināsies zemes sagatavošana, lai tam paredzētajās vietās varētu iedēstīt vairāk nekā 50 skujeņus un izveidot vasaras puķu dobes. Vēl šovasar jāpagūst izveidot arī jauni zālāji.

 

Vairāki valcēnieši "Ziemeļlatvijai" pauduši savu izbrīnu par to, ka skvēra apzaļumošanai it kā tikšot izmantota nekvalitatīva melnzeme. I. Vehi apgalvo, ka uztraukumam nav iemesla, jo sākotnēji atvestā zeme bija ar kukuržņiem, bet tie ir izlīdzināti. Stādījumu virskārta ir nobērta ar melnzemi.

Komentāri 6

erna

Tie "vairākie valcēnieši" varētu papūpēties kādreiz paši kaut ko izdarīt, nevis vērot un kritizēt to, kas dara. Ja dārzniece uzskata, ka viss ir kārtībā, tad tā arī ir. To pierāda visi skaistie apstādījumi Valkā - cilvēks zina, ko dara!

pirms 12 gadiem, 2008.08.13 13:47

milda

Man prieks par to. Tikai žēl, ka šeit vietas jau ieņēmuši dzērāji un naktīs bļaustās Valkas jaunā paaudze.

pirms 12 gadiem, 2008.08.13 18:09

F8

---Vairāki valcēnieši "Ziemeļlatvijai" pauduši savu izbrīnu par to, ka skvēra apzaļumošanai it kā tikšot izmantota nekvalitatīva melnzeme.---
nu pilnīgi ģeniāls teikums - sanāk , ka vairāki valcēnieši ir savākuši melnzemes paraugus un analizējuši. Bet pēc tam nav spējuši vienoties par paraugu kvalitāti,jo melnzeme ir nekvalitatīva "it kā" - tad noraizējušies par to devušies uz redakciju paust savu viedokli.
Varbūt beidzam iepīt šo "vairāki valcēnieši"- jo tāpat skaidrs, ka šo nozīmīgo faktu par "it kā nekvalitatīvo melnzemi" jūs pie kafijas tases, klačojoties noskaidrojāt uz vietas redakcijā.
Tas tā. Bet nu veiksmi darbos!

pirms 12 gadiem, 2008.08.13 21:39

koko

ka jau rakstiju Valka jauna jaunieshu dzertuve un tur neko nepadaris man pretigi

pirms 12 gadiem, 2008.08.15 12:40

kukū

Ak,nabaga Koko! Cik dzīve grūta,būs jāsāk dzert!

pirms 12 gadiem, 2008.08.19 22:39

Valka