Valkā ekspluatācijā nodoti jaunizbūvētie siltumtīkli 1

Pagājušā gada nogalē SIA "Valkas Namsaimnieks" nodeva ekspluatācijā jaunizbūvētos siltumapgādes siltumtīklus Valkas pilsētā, aģentūra LETA uzzināja Valkas novada pašvaldībā.

Līdz ar siltumtīklu izbūvi pilsētā tiek nodrošināta centralizēta siltumapgāde Raiņa ielas, Stendera ielas un Rūjienas ielas mikrorajoniem no SIA "Enefit Power&Heat Valka" koģenerācijas stacijas.

Projekta laikā izbūvēts siltumtīklu savienojums Valkā starp "Rūjienas" un "Raiņa" ielas katlumājām, siltumtīklu savienojuma atzars uz Valkas pamatskolu un siltumtīklu savienojuma atzars uz Rūjienas ielas Nr.3 ēku kompleksu (VID administratīvā ēka, SIA "Vidzemes slimnīca" un Valkas novada pašvaldības ēkas un būves). Kopējais izbūvētais siltumtīklu garums ir apmēram 3024 metri.

Būvdarbi veikti saskaņā ar projektu "Siltumtīklu savienojumu izbūve centralizētās siltumapgādes sistēmas efektivitātes paaugstināšanai Valkā", kas tiek līdzfinansēts no Eiropas Savienības Kohēzijas fonda.

Būvdarbus veica konsorcijs "HW" (SIA "Halle B" un SIA "Wesemann"), un kopējās būvdarbu izmaksas ir 505 822 lati bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN). Būvuzraudzību nodrošināja SIA "Inspecta Latvia" par 9690 latiem bez PVN un autoruzraudzību SIA "Bek-konsult" par 5288 latiem bez PVN.

Projekta attiecināmās izmaksas ir 462 954 lati, no kurām Kohēzijas fonda atbalsta finansējums ir 180 552 lati jeb 39%. Projekta realizācija sākās 2012.gada aprīlī.

Komentāri 1

AJZ

Runā, ka koģenerācijas stacijai laiku pa laikam problēmas?

pirms 8 gadiem, 2013.01.18 13:57

Valka