Valka gatavojas gada gaišākajiem svētkiem

Trešdien Valkas centra jaunizveidotajā skvērā uzstādīts jauns Ziemassvētku dekors, kas domei izmaksājis 1100 latus. Šogad tas būs vienīgais no jauna uzstādītais svētku rotājums.

 

Valkas pilsētas domes priekšsēdētāja Unda Ozoliņa informē, - ņemot vērā taupības režīmu, šogad pilsēta mirdzēs pērn iegādātajos un uzstādītajos dekoros. Aizvadītajā gadā šim mērķim iztērēti gandrīz septiņi tūkstoši latu. U. Ozoliņa atzīst, ka pašlaik izgaismojami dekori maksā salīdzinoši dārgi. Tā iegāde saskaņota ar Valkas mākslas skolas direktori Marutu Stabulnieci, lai pilsētā veidotos vienots svētku rotājumu ansamblis.

 

Iestājoties tumsai, Valkā iedegas apgaismes stabi kopā ar gaismas dekoriem. Drīz vien svētku ugunīs iemirdzēsies Ziemassvētku egles Lugažu laukumā un netālu no luterāņu baznīcas. Savukārt pilsētas kultūras nams mirdzēs pērn iegādātajos un par godu Latvijas 90. dzimšanas dienai uzstādītajos dekoros.

 

U. Ozoliņa aicina iestādes un veikalu īpašniekus iespēju robežās izdekorēt skatlogus, lai gada tumšākajā laikā pilsēta mirdzētu svētku gaidās. Tāpat savu artavu var ieguldīt arī iedzīvotāji, rotājot savu mājokļus logus un fasādes.

Valka