Valkā godinās čaklākos māju īpašniekus 5

Piektdien Valkas kultūras namā pulksten 19.00 notiks rudens svētki, kuros godinās pilsētas sakoptāko māju un iestāžu īpašniekus, kā arī čaklākos sētniekus.

 

Svētkos netiks aizmirsti arī pilsētas čaklākie sētnieki - Gita Taube, Rūta Kārkliņa, Nataša Buglak, Genādijs Žavoronkovs, Inese Moseičuka un Ludmila Gorbunova. Pateicību saņems Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas darbu vadītāja Vija Iļda, dārzniece Inese Vehi, pensionāru klubs "Zelta rudens" un jauniešu dome.

 

Piemiņas veltes saņems Valkas sakoptāko māju un iestāžu īpašnieki. Individuālo māju grupā pateicības saņems Jana Putniņa no Smilšu ielas 35a, Atis Videmanis no Ceriņu ielas 9, Birute Pelēce no Varoņu ielas 19, Aigars Pulle no Parka ielas 13a un Jurijs Gļakins no Ceriņu ielas 16. Šogad sakoptākās sabiedriskās ēkas statusu ieguvis Valkas novadpētniecības muzejs, Valkas pamatskola, SIA "Buts" (Raiņa ielā 16), Valsts akciju sabiedrība "Latvenergo" (Tālavas ielā 33) un tirdzniecības centrs "Elvi".

 

Pasākumā godinās arī šāgada pilsētas skaistāko un savdabīgāko balkonu īpašniekus. Par šiem nominantiem "Ziemeļlatvija" jau informēja 27. septembra laikrakstā.

 

Pēc čaklo un izdomas bagāto valcēniešu sumināšanas klātesošos priecēs grupa "Bellacord" ar jauno koncertprogrammu "Bellacord maina profesiju".

 

Valkas kultūras nama direktore Aija Sallu informē, ka šogad izpaliks rudens dārza velšu izstāde un ikgadējā salātu degustācija, nebūs arī balles.

Komentāri 5

es

Lasu avīzi un brīnos,ka AS "Latvenergo" ir viena no sakoptākām ēkam Valkā,kurš un ko uzskata par sakoptu?

pirms 12 gadiem, 2008.10.07 15:52

Sigita

HA-ha-ha .Tiešām piekrītu iepriekšējai rakstītājai.Gāju kārtot Pieslēgumu elektrības un nobrīnījos ,kā tāda iestāde neko nedara sakoptības labā? Smiltis pie piebrauktuves nav tīrītas 3 gadu garumā -jau kaudzēm stāv.Zālājs pilnīgā sūnā un celiņus pat cauri neredz, ka tur būtu!!!Vienā sūnā.Tur pat zālājs nav jāpļauj.Neviena apstādījuma !Kur tas skaistums un kādi tie vērtētāji?Ceriņi, padomju laikā stādītie, piemētāti ar dzērāju pudelēm.Jā, tā ir sakoptība un skaistums!Tā tik uz priekšu ,lai atskaitei būtu kāds ķeksītis.

pirms 12 gadiem, 2008.10.08 08:59

Ja šie konkursi tiek rikoti atskaišu pēc un lai neatkārtotos katru gadu vieni un tie paši,un tāpēc dažādībai jāieliek kāds, piemēram mūsu ZETI - tad uz prieksu... Uzskatu ,ka uz apbalvošanu jāliek tādas mājas un iestādes, ka ejot garām var acis papriecēt, bet ne tāpēc ka, sētnieks veicis savu tiešo darbu un saslaucījis.Gods un slava, liels paldies Inesei Vehi.Var redzēt, ka pilsētā IR šai vietā pareizais cilvēks.Dzīvoju mikrorajonā un paldies arī sētniekiem, kā aprūpē ir Ausekļa iela 50 un Rūjienas iela 4.To pacietību, lai gandrīz katru dienu tīrītu jauniešu atstāto drazu vietā, kur jauniesi tusējas un trokšņo caurām naktīm.Paldies dievam ir sācies skolas laiks, tusējas tikai brīvdienās.

pirms 12 gadiem, 2008.10.08 09:17

stabs

Latvenergo par savus stabus pa ielu izmētājusi. Trotuārs sabojāts , viena liela dubļu taka, nevis ietve.

pirms 12 gadiem, 2008.10.08 09:59

pilsētnieks

Labi , ka tādi konkursi notiek.Bet izvēle gan ir apšaubāma.Ir taču pilsētā cilvēki , pie kuru mājām tiešām ir vērts apstāties un teikt JĀ -SKAISTI.Paldies pilsētas dārzniecei par gaumīgajām puķu dobēm .Šogad tās tikka ievērotas.Tas nav tikkai algots darbs kā dažā labā iestādē , kas tikka pieminātā kā sakoptākā.

pirms 12 gadiem, 2008.10.08 14:17

Valka