Valkā iedzīvotāju atsaucība sabiedrisko vietu sakopšanai – necila. Strādāja domes ļaudis 7

Laiku pilsētas talkas organizētājs Valkas novada domes izpilddirektors Guntis Bašķis bija veiksmīgi "pasūtījis" - pilnīgs bezvējš, saule bez pārtraukuma un gana silts šai oktobra dienai.

Diemžēl iedzīvotāju atsaucība bija vairāk nekā pieticīga. Ja neskaita dažus pensionārus, manis apmeklētos objektos strādāja tikai pašvaldības darbinieki.

Tiesa, izbraucot vairākus lokus pa pilsētu, rosība bija liela. Cilvēki, izmantojot lielisko laiku, steidza izdarīt beidzamos darbus savu piemājas dārziņu un mājas pagalmu sakopšanā.

 Arī J. Cimzes kapos daudz vecāka gadagājuma cilvēku kopa savu tuvinieku atdusas vietas.Ģimnāzijas un pamatskolas skolēni savu apkārtnes sakopšanas darbu paspēja izdarīt ceturtdien un piektdien.

 Savukārt grupa Valkas pagasta talcinieku kopa Gaujas krastu. Talkas notika arī citos novada pagastos.

Komentāri 7

ES

Tas nozīmē, ka tauta domei un deputātiem neuzticas, lai nu kustas paši un parāda bezdarbniekiem, kur lai ņem darba prieku...Tā jau nav vienīgā vieta kur domes ļaudis izceļas:)

pirms 11 gadiem, 2009.10.10 17:19

to es

Kas to būtu domājis, ka tādu secinājumu var izdarīt! Un tu tā ar stingru pārliecību to saki? Un kas tu būtu-tauta? Un vai tie domē nav tautas sastāvdaļa? Un vispār, pārlasi un padomā vai saprati, ko uzrakstīji...Nav cilvēkam ko teikt, bet gribas savu nīgrumu izgrūst un tad nu laiž šos šķidros tekstus! Labāk būtu gājusi lapas pakasīt...

pirms 11 gadiem, 2009.10.10 19:24

@@@

Nu daļēji piekrītu ES komentāram.Nav tiem vadoņiem autoritātes tautas acīs.

pirms 11 gadiem, 2009.10.10 21:38

makonis

varbut var izdariit laika pasutijumus z decembri???

pirms 11 gadiem, 2009.10.11 00:49

No malas

Tas , ka no jaunajiem novadiem vislielākā viedokļu pretestība ir tieši Valkas novadā ir skaidri redzams, jo par katru ,pat mazāko, rakstiņu ,kurā pieminēta Valkas novada dome, ir momentā ļoti negatīva reakcija komentāros.Acīmredzot viena liela vēlētāju daļa ir vēlēšanu dienā pasēdējusi atkal mājās. Un kad tagad viss ir atkal noticis pēc vecā scenārija, tad daudziem laužās ārā niknums. Iesaku vairāk organizēties, veidot nevalstiskas organizācijas, vākt parakstus , ieteikt , sniegt priekšlikumus , lai ,tā saucamā , jaunā dome saprot, ka iedzīvotāji viņus vēro un vērtē, Ir jānostāda , ka vārds "PAŠvaldība" tieši tā arī ir jāsaprot- iedzīvotāji PAŠI pārvalda savu administratīvo teritoriju. Un deputātiem,kuri droši vien ir labākie cilvēki no jūsu vidus, ir jāņem vērā iedzīvotāju viedoklis. To izdarīt patiesībā ir ļoti vienkārši. Iedzīvotājiem gluži vienkārši ir jākļūst aktīvākiem. Un kad dažiem labiem savtīgiem deputātiem spiediens būs par lielu , ticiet man, viņi paši aizlaidīsies!

pirms 11 gadiem, 2009.10.11 18:01

asais

Da neko tas nenozīmē. Vienkārši bija skaista diena, strādājošiem brīvdiena, kad varēja savus darbus apdarīt. Daļa valcēniešu bija Smiltenes gadatirgū. Ir taču jādod iespēja cilvēkam atpūsties kopā ar ģimeni.

pirms 11 gadiem, 2009.10.12 07:09

domāju , ka ideja varbūt arī nav sikta tikai bezjēdzīga, jo kokiem vēl lapas nav nobirušas un pavasarī atkal to pasu būs jādara vēlreiz , bet ar kautko jau ir jāizceļas , pilnīgi otrs Ļeņins!

pirms 11 gadiem, 2009.10.15 11:00

Valka