Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkā ir interese par projektiem 4

onedēļ Valkas novada Attīstības un plānošanas daļas speciālisti piedalīsies vairākos semināros, lai varētu sagatavot projekta pieteikumus un rastu kopīgas idejas Igaunijas - Latvijas - Krievijas pārrobežu sadarbības projektiem.

Nodaļas vadītāja Gunta Smane informē, ka interese par šo pārrobežas programmu ir ne vien novada pašvaldībām, bet arī ģimnāzijai, novada bibliotēkām, pilsētas teātrim, novadpētniecības muzejam un Ziemeļvidzemes kameransamblim.

Vakar Attīstības un projektu vadības daļas vadītājs Ernests Lībietis piedalījās seminārā Igaunijas pilsētā Veru, kur pārrunāja projektu par kopīgo Valkas un Valgas Tūrisma centra izveidi Valgas pusē, kā arī tālāku dabas takas izveidi gar Pedeles upes krastu Valkas pusē. Savukārt šodien pašvaldības vadītājs Kārlis Albergs un G. Smane piedalās Eiroreģiona sanāksmē Alūksnē, kur kopā ar igauņiem un krieviem pārrunā ideju par kopīgu projektu kultūrmantojuma saglabāšanā.

Piektdien Valkas novadpētniecības muzeja direktore Meldra Cimdiņa dosies uz Cēsīm, lai ar sadarbības partneriem - igauņiem un krieviem - pārrunātu iespējamo kopīgu projektu.

"Ziemeļlatvija" jau ir rakstījusi, ka šīs programmas kopējais finansējums ir 47,7 miljoni eiro. Savukārt programmas Apvienoto tehnisko sekretariātu Rīgā vada pašvaldības deputāte bijusī Valkas pilsētas domes priekšsēdētāja Unda Ozoliņa.

Komentāri 4

zzs

Malači, Valkā viss notiek:) Nekas nav apstājies.
Lai veicās:))

pirms 9 gadiem, 2010.10.18 16:52

Sportists

Vai arī pilsētas un novada sporta dzīves vadītāji ar kautko dara lietas labā. Neko nedzird??? Vai Valkā sports nav vajadzīgs??? Dzird tikai atrunas nav naudas, bet kad var paņemt tad , a mums nevajag. Vai arī slinkums kautko darīt ??? Ieteiktu mūsu žurnālistiem šo lietu papētīt un varbūt kādā laikrakstā uzrakstīt kāds tad tas stāvoklis sportā ir novadā. Kas tiek darīts, kādos projektos piedalamies(!!!) utt. Cik zinu sports novadā turas tikai uz entuziastiem kas par šo darbu nesaņem neko.Bet novadā tak ir algoti sporta darba organizatori,sporta skola.

pirms 9 gadiem, 2010.10.19 09:46

Tas gan

Par to sportu gan es piekrītu, tas ka Blūma sariktē optimistu, skrējienu apkārt Zāģim un šaha sacensības, manuprāt vispār nav viņa vajadzīga! Jaunu cilvēku pie stūres, kura alga būs atkarīga no tā cik sporta aktivitātes būs paveiktas Valkā. Organizēji optimistu dabūji 90Ls gada lai viss ir cilvēka rokās!! Tikai tā var kko ievirzīt, savadāk sanāk tā ,sēdi krēslā organizējot knapi 4 pasākumu gadā, bet algu saņem katru mēnesi, kur lietderība? NEZINU!

pirms 9 gadiem, 2010.10.19 10:10

Valka