Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkā izcirtums kļūs par mežu 5

Šodien, 13. maijā, Valkas novada dome kopā ar Meža dienesta speciālistiem piepilsētas mežā rīkoja Valkas meža dienu.

Pasākuma mērķis bija 1,5 hektāru lielā izcirtumā iestādīt priežu stādus, lai nākotnē plašāka un skaistāka taptu pilsētas zaļā zona.

Talkā piedalījās domes darbinieki, sabiedriskajos darbos nodarbinātie iedzīvotāji un Valkas ģimnāzijas 7. klases skolēni.

Lai priežu stādītājus nemocītu izsalkums, par azaidu bija parūpējusies pašvaldība. Netrūka ne vārītu desiņu, ne atspirdzinošu dzērienu.

Sagādnieka lomu bija uzņēmies novada domes izpilddirektors Guntis Bašķis, bet pavāra amats tika uzticēts Ziemeļvidzemes virsmežniecības Valkas mežniecības Pedeles apgaitas mežsargam Vitālijam Kolačam. Vienlaikus ar jaunu skuju koku stādīšanu talcinieki mežmalā savāca arī atkritumus.

Komentāri 5

pepei

Kad jāveic sagādnieka vai vienreizēju pasākumu organizatora pienākumi, tad viņam tiešām tās lietas iet. Bet kad nopietni jāstrādā izpilddirektora līmenī- nu nevelk. Patiesībā viņš ir brigadiera līmenī. Bet par to cepuri nost- nu kāpēc- lai valkā vesels(joks) !

pirms 9 gadiem, 2010.05.14 09:57

to pepei

paorganize lielais runatajs PEPEI un redzesim ka sanaks,cik lasu komentarus tiesi ziemellatvijas,... izklausas ta: dari ko daridams,man vienmer bus slikti,jo pats nedaru NEKO.

pirms 9 gadiem, 2010.05.14 15:13

to to pepei

Tev nav taisnība,jo tu neņem vērā, ka izpilddirektors saņem skaistu algu. Darbam jābūt adekvātam.Bez tam, es jau neteicu, ka slikti, ja ko dara.

pirms 9 gadiem, 2010.05.15 17:32

aureelija

es tik vienmēr brīnos, kā Jūs visi tiki kompetenti- strādā vai nestrādā- blakus sēžat, vai? bet īstena latvieša dabā jau arī ir kurnēt, nevis problēmu risināt!

pirms 9 gadiem, 2010.05.19 16:55

Valka