Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkā: Izrāde par bērnu drošību

Valkas novada bērnu un jauniešu centra "Mice" vokālais ansamblis "Brīnumiņš" ir iestudējis muzikālu Didža Rijnieka izrādi. To ansamblis ir paveicis kopā ar ilggadējo vadītāju Inesi Lečmani.

Gadu mijas laiks allaž ir piepildīts ar patīkamām rūpēm, tādēļ dažkārt gadās, ka nepadomājam par ikdienā tik īpaši nozīmīgām lietām kā drošību.

Tas ir stāsts par to, cik nozīmīgi Ziemassvētku gaidīšanas laikā ir ievērot drošību ne tikai uz ielas, bet arī mājās.

Uzvedumā ir daudz komisku situāciju, ko jautri izspēlē Brālītis un Karlsons. Tā kā izrāde vairāk domāta mazajiem skatītājiem, tad "Brīnumiņš" jau ir paspējis iepriecināt "Rūķu skolas" bērnus, bet gada nogalē uzvedumu noskatīsies arī Valkas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņi. Pēc izrādes Brālītis un Karlsons visus mazos skatītājus aicinās uz jautrām spēlēm un rotaļām.

Valka