Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkā joprojām jācīnās ar sniegu 3

Šodien jau piecos no rīta novada domes Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas sniega tīrīšanas tehnika attīrīja pilsētas galvenās ielas.

Nodaļas vadītāja Inese Vehi informē, ka Valkā ir paplašinātas vairākas ielas - Beverīnas, Sēlijas, Rīgas, kā arī Semināra. To dara, atstājot tikai ārējo ietvi, jo šajās ielās ir neliela zaļā josla, kur var atstāt sašķūrēto sniegu. Ielu paplašināšana varot notikt tikai tur, kur ir divas ietves.

"Neviens gājējs mums vēl nav izteicis iebildumus, jo acīmredzot cilvēki saprot, ka šī ziema ir pārāk sniegota, tāpēc ir jāsamierinās ar nelielām neērtībām" mierina I. Vehi.

Savukārt no Semināra ielas sniegu izved uz pilsētai piederošo teritoriju - netālu no Kūru ielas 13. nama. Tāpat visu laiku pilsētā notiek iekšpagalmu tīrīšana. Nodaļas aicinājumu iedzīvotājiem konkrētā laikā pagalmus censties atbrīvot no automašīnām daudzdzīvokļu namos lūgumu respektējot, kā arī daudzi jau esot paši čakli pastrādājuši ar sniega lāpstu.

Savukārt brīvdienās sniega tīrīšanas tehnika strādāja pie stāvlaukumu tīrīšanas. Darbs notika arī tur, kur privātīpašnieki par attiecīgu samaksu bija noslēguši līgumu ar mērķi lūgt talkā Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļu. I. Vehi aicina izmantot šo pakalpojumu un slēgt līgumus. Ja vien to varēs izdarīt, tad arī privātīpašnieki tikšot atbrīvoti no sniega varas.

Komentāri 3

Nodaļas vadītāja Inese Vehi informē, ka Valkā ir paplašinātas vairākas ielas - Beverīnas, Sēlijas, Rīgas, kā arī SEMINĀLA = kļūda.

pirms 8 gadiem, 2010.12.20 12:19

Piča

Semināra 4 pagalmā sētnieks nevīžo pat atkritumu konteinera vietu attīrīt no sniega. ZAAO galvu nelauza un muskuļus nesasprindzina. Konteinerus pēc iztukšošanas atstāj bezmaz vai pagalma vidū.

pirms 8 gadiem, 2010.12.20 19:02

lapsta

Kas tad par setnieku strada seminara iela-4?
Kuru iela no seminara puses jau sen neviens konteinru neattira.Lai tiktu klat konteineram japarvar sniega valnis ka alpu kalnos. Bet par atkritumiem jamaksa branga nauda.

pirms 8 gadiem, 2010.12.20 21:02

Valka