Valkā Latvijas dzimšanas dienu svin sirsnīgi 8

Kā jau dzimšanas dienas svinībās pieklājas, bez liekas pompozitātes un pārspīlējumiem, Latvijas neatkarības pasludināšanas gadadienu Valkas kultūras namā, kur bija sapulcējušies ne tikai valcēnieši, bet cilvēki no visa rajona, nosvinēja svinīgi un ļoti sirsnīgi. Valkas kultūras nama darbinieki prot organizēt svētkus tā, ka tie aiziet līdz sirdij..

Tradicionāli valsts svētkos Valkas rajona un Valkas pilsētas vadība pasniedza apbalvojumus. Apbalvotie tika apbērti ar ziediem un laba vēlējumiem. Svētku koncertu sniedza Ziemeļlatvijas kameransamblis, kas kā zināms, ir profesionāls kolektīvs. Valsts prezidents Valdis Zatlers pēc vizītes Valkā atzina, ka Valka ir unikāla pilsēta ne tikai tāpēc, ka šeit kārts Latvijas valsts šūpulis un patiesi sākas Latvija, bet te ir tik brīnišķīgs kameransamblis, ko vērts braukt klausīties pat no Rīgas un Latvijā visgaršīgākās konfektes. Tās darina Albīnas Kārkliņas uzņēmumā.Šoreiz kameransamblis pārsvarā spēlēja pavadījumu Latvijā tik iemīļotam solistam Ingum Pētersonam. Kā allaž izcilu sniegumu dāvāja Tautas deju kolektīvs „Ieviņa". Jāteic, ka baudot ko tik skaistu pārņem lepnums, ka mūsu mazajā Latvijā ir tik daudz talantīgu cilvēku un kolektīvu. Aplausu jūra tika smilteniešiem par vieglo deju soli un viņu skolotājai Ievai Adavičai par apbrīnojamo talantu kolektīvu nepārtraukti attīstīt, lai ikviena „Ieviņas" uzstāšanās pati par sevi jau būtu svētki.Pēc svinīgās daļas visu acu skati vērās debesīs, kur krāsainas uguns puķes dejoja tango. Salūts šādos pasākumos ir kā punkts uz burta i un rada svētku svinību pabeigtības sajūtu. Pēc svinīgās daļas ikviens varēja lielajā zālē griezt valsi šlāgermīļotāju aprindās populārās grupas „Kantoris 04" pavadījumā, mazajā zālē dziedāt līdz populāras dziesmas diviem Valkas kultūras nama kolektīviem „Baltā lapa" un "Kampari" , kā arī uzņemt tonusu bufetēs vai pie klātiem galdiem.Priecīgu Latvijas dzimšanas dienu!

Komentāri 8

erna

Skaisti, ka Valkā notiek pasākumi un, ka tie ir tik izdevušies. Tikai ;soreiz ļoti žēl, ka solītais salūts notika daudz agrāk, nekā visur bija izziņots. Ne jau visi cilvēki var aiziet uz pasākumu, bet ļoti gribējās aiziet ar bērniem skatīties salūtu, lai būtu svinīgāka tā sajūta, taču nepaspējām. Žēl.

pirms 13 gadiem, 2007.11.18 13:27

aivija

jauki gan, ka ar ziediem apber apsveicējus...

pirms 13 gadiem, 2007.11.18 19:36

dzenis

Salūts bija labs-firma, kas taisīja malači.

pirms 13 gadiem, 2007.11.19 13:24

valceniete

Saluts Valka bija labaks par Riigas! Galvaspilseta tas vairak izskatijas nevis pec prieksnesuma,bet amatieru sausanas gaisaa!

pirms 13 gadiem, 2007.11.19 14:15

ancera

ļoti jauks ieskats fotogalerijā no svētku pasākuma.lai šī svētku sajūta visos mājotu arvien un būsim vienoti un sirsnīgi mūsu Latvijā!!!

pirms 13 gadiem, 2007.11.19 18:39

Benita

Paldies par patiešām skaisto un profesionāli veidoto pasākumu. īpaši par salūtu, cik zinu, tad tas ir pirmo reizi Latvijā, kad uz Tango mūziku veido salūtu.

pirms 13 gadiem, 2007.11.20 17:53

armands

Pasākums labs un labi,ka prezidents Valku pieminēja Rīgā

pirms 13 gadiem, 2007.11.21 13:17

juulis

tiešām žēl ka saluuts bija atraak..stulbi :(

pirms 13 gadiem, 2007.11.21 15:24

Valka