Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkā lems par aizņēmumu

Trešdien pulksten 10.00 notiks Valkas novada pašvaldības ikmēneša sēde.

Deputāti izskatīs novada karoga iesniegtās skices, lems par aizņēmuma ņemšanu projekta "Tranzīta maršruta ielu rekonstrukcija Valkas pilsētā" īstenošanai un līdzfinansējuma piešķiršanu projektā "Valkas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes "Pasaciņa" telpu renovācija",

apstiprinās Robežtirgus tirdzniecības vietu izcenojumu, lems par grozījumiem novada domes administrācijas un iestāžu amatu sarakstā, apstiprinās novada pašvaldības darba samaksas un sociālo garantiju nolikumu un saistošos noteikumus "Kārtība, kādā tiek sniegts novada domes galvojums studiju kredīta un studējošā kredīta saņemšanai",

apspriedīs sadraudzības pilsētu tikšanos Vīzelburgā - Gunzenhausenā, lems par novada pašvaldības institūciju darbinieku amatu klasificēšanu, ievēlēs novada pašvaldības Civilās aizsardzības komisijas locekļus, apstiprinās komisiju izglītojamo atbrīvošanai no valsts pārbaudījumu kārtošanas un spriedīs par atļaujas izsniegšanu dārzkopības preču un stādu mazumtirdzniecības veikala atvēršanai Valkā, Zvaigžņu ielā 3.

Plānots, ka sēdē ierosinās deputātus izskatīt jautājumus par atkārtotu pašvaldības īpašuma Valkā, Kūru ielā 13 atsavināšanas izsoles noteikumu apstiprināšanu un izsoles organizēšanu.

Valka