Valkā: Mācies braukt ar divriteni un ievēro noteikumus

Rīt pulksten 10.00 Valkas pamatskolā notiks "Jauno satiksmes dalībnieku foruma 2008" sacensību posms.

Visi bērni, kas dzimuši laikā no 1996. līdz 1998. gadam, aicināti veidot komandas (vienā komandā 3 zēni un 3 meitenes), aizpildīt pieteikuma anketu CSDD mājas lapā www.csdd.lv un piedalīties Jauno satiksmes dalībnieku foruma sacensībās visā Latvijā.

 

 

Turpat pieejams arī konkursa nolikums, vērtēšanas kārtība un pieteikuma anketa, kas jānosūta uz sava rajona CSDD nodaļu. "Arī tie, kas pieteikumu būs izsūtījuši pēdējā dienā, droši varēs piedalīties sacensībās pat tad, ja foruma rīkotāji to vēl nebūs saņēmuši," "Ziemeļlatviju" informē mārketinga projektu aģentūras "Fortius" speciāliste Līga Vilciņa.

 

Lai piedalīšanās būtu veiksmīga, nepieciešamas iepriekšējas zināšanas un sagatavošanās. Bērniem jāprot veikli braukt ar velosipēdu, jāpārzina gan ceļu satiksmes noteikumi, gan jāmāk sniegt pirmo palīdzību cietušajam, kā arī jāzina sava braucamrīka uzbūve un kā to kopt un remontēt. Labākajiem Latvijas skolēniem būs iespēja piedalīties Eiropas jauno satiksmes dalībnieku sacensībās Slovēnijā.

 

Šogad, piedaloties CSDD rīkotājos konkursos, ir iespēja krāt punktus, lai kopvērtējumā kļūtu par labāko CSDD satiksmes drošības skolu. Nedaudz vecākiem bērniem (7. līdz 9. klase) oktobrī būs iespēja piedalīties konkursā "Gribu būt mobils". Skolām, kuru komandas piedalīsies abos konkursos, būs lielākas iespējas izcīnīt uzvaru.

Valka