Valkā neviens nečīkst par auksto laiku 2

Spītējot skeptiķu iebildumiem par to, ka Valkā diskotēka 80. gadu mūzikas ritmos notiks nevis kultūras namā, bet zem klajas debess, pēc Jaunā gada sagaidīšanas uz pasākumu bija sapulcējušies ļoti daudz cilvēku. Neviens klātesošos nečīkstēja par aukstumu vai arī par to, ka liegta iespēja izdejoties kultūras nama zālē.

Noskatoties krāšņo salūtu, kuru pavadīja skatītāju prieka izsaucieni un svilpieni, klātesošie cits citam jaunajā gadā vēlēja, lai būtu darbs, veselība un laime. Valkas centrā bija sapulcējušies ne vien pilsētas iedzīvotāji, bet arī viesi, tostarp arī no saulainās Izraēlas.

Trūka atkritumu urnuSagaidīt jauno gadu kopā ar valcēniešiem bija ieradusies arī kāda ģimene no Krievijas pilsētas Pleskavas. Viņi bija sajūsmā par pozitīvo gaisotni un to, ka tādā mazā pilsētiņā kā Valka var noorganizēt tik atraktīvu pasākumu.

Par to, ka cilvēkiem patīk disko, "Ziemeļlatvija" pārliecinājās ar pirmajiem tās ritmiem - dejoja gan veci un jauni, gan mazi un lieli. Valkas kultūras nama vadītāja Aija Sallu stāsta, ka diskotēka ilgusi līdz pat pulksten četriem rītā. Apmeklētāji gribējuši dejot vēl, bet dīdžejs Pēteris Vaivods bija pārsalis, jo visas četras stundas neatgāja no pults. Viņš bija parūpējies ne vien par atraktīvu mūziku, bet arī par gaismas efektiem.

Vienīgais trūkums, ko izjuta pasākuma apmeklētāji, bija tas, ka norises vietā trūka atkritumu urnu. To atzīst arī novada domes Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas vadītāja Inese Vehi. Viņa sola, ka nākamgad noteikti uzstādīs papildu atkritumu konteinerus, kur varēs izmest tukšās pudeles. Salīdzinot ar aizvadīto gadu, pēc pasākuma sētniekiem nebija jāvāc pudeļu lauskas, bet gan tikai iztukšotās pudeles.

Ieklausīties cits citāSavukārt bērni varēja izpriecāties uz īpaši izveidotā sniega kalna laukuma malā. A. Sallu lūgusi neizvest sniegu no laukuma, bet gan to sašķūrēt lielā kaudzē, lai bērniem būtu, kur izbaudīt ziemas priekus. Šo iespēju izmatoja arī pieaugušie. Šo pasākumu fotogrāfijās var aplūkot ŠEIT.

Prieku radīja arī salūts. Tas no novada domes budžeta prasīja 400 latu. Novada domes priekšsēdētājs Kārlis Albergs atzīst, ka kopīga jaunā gada sagaidīšana izdevās un novēl jaunajā gadā vairāk ieklausīties cits citā un paveikt visus nepieciešamos darbus novada labā.

Komentāri 2

londa

Kas tad cits tiem ļaudīm atlika? Alkohols dara savu un prieks līdz ar to vairojas.
Nez vai viena ģimene no Krievijas ir rādītājs, lai varētu uzskatīt , ka pasākums ļoti izdevies.

Skeptiskie komentāri bija nevis par pasākumu, bet par attieksmi pret tautu. Un te nu nekādi nevar vilkt paralēles ar izdzertā daudzumu, urnu trūkumu un labo garastāvokli.

Laimīgu Jauno gadu!

pirms 10 gadiem, 2011.01.03 16:27

prieks

Laimīgu Jauno gadu visiem. Biju laukumā, turpat kur londa, bet tādu kārtīgi sareibušu cilvēku pat neredzēju. Šampaniešu pudeļu gan- lērums- bet, tas bija darbiņš tiem , kuri ar to nodarbojas ikdienā pa miskastēm. ieguvēji visi.

pirms 10 gadiem, 2011.01.03 18:48

Valka