Valkā no konteineriem “aizņemas” smiltis 9

Novada Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas vadītāja Inese Vehi informē, ka pēdējā laikā ir tendence privātmāju īpašniekiem "aizņemties" smiltis no pilsētā izvietotajiem konteineriem.

Pašvaldības policijas inspektore Diāna Jūga stāsta, ka šomēnes mutiski brīdināts kāds privātmājas īpašnieks Tirgus ielas rajonā, kurš ar pašvaldības smiltīm kaisījis savas mājas pagalmu.

Vainīgais atzinis, ka nav zinājis, ka to darīt nedrīkst, un solījis turpmāk neizmantot pašvaldības kaisāmo materiālu savam privātīpašumam. I. Vehi atgādina, ka konteinera smiltis privātīpašnieki var izmantot piegulošās teritorijas - ietves, nevis sava pagalma kaisīšanai.

Komentāri 9

smilts

ja es atnesu pavasarī atpakaļ tās smiltis?

pirms 10 gadiem, 2011.02.22 15:04

Privātais

Tīru pie privātmājas ietvi, kura ir domes īpašums. Vai tad arī nedrīkstēšu ņemt smiltis. Ja nē, tad pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļa pati lai tīra domes īpašumu.

pirms 10 gadiem, 2011.02.22 16:49

100tlatnieks

Man principā ir vienalga kurš ņem no manas kastes smiltis, jo es zinu ko nozīmē lauzt kaulus uz ledus . . . Vai tiešām pašvaldībai ir žēl smilšu, ja iet runa par drošību?

pirms 10 gadiem, 2011.02.22 22:21

londa

Nezināju, ka nedrīkst ņemt smiltis no šiem konteineriem. Nebiju gan arī ņemusi.
Mans tēvs ir pēc smagas operācijas. Tūlīt viņa pagalmā būs apledojums. Biju iedomājusies paņemt nedaudz smiltis no pieminētā konteinera un aizvest un nokaisīt tieši līdz malkas šķūnītim un akai. Izrādās nevar.
Ja viņš kritīs un lauzīs piem. roku, tad iespējams paprasīs pabalstu pašvaldībai. Vai tas būs lētāk?
Jā , viņam esmu es, bet tieši tā pat var krist un gūt traumu vientuļš cilvēks.
Varbūt ir vērts padomāt?

pirms 10 gadiem, 2011.02.23 09:06

aris

Valmierā gan tā nav ,arī mēs tīrām ietves pie mājām ,lai gan ietves ir Domes īpašums ,bet ir noteikts ka kaisāmās smiltis drīkstam brīvi izmantit. Vajaga rakstīt ierosinājumus Valkas domei.Pie mums arī ja nu sniegu aizved tad visa ielas garuma neliek māju ipasniekiem pašiem sniegu izvest ,pavasarī smiltis arī aizved ,agrāk arī lapas ja pieteica arī aizveda ,šogad gan par lapu aizvešanu lika maksāt.

pirms 10 gadiem, 2011.02.25 14:38

Valka