Valkā nobrauktuves izbūve pabeigta pirms termiņa

Nobrauktuve izbūvēta Rīgas ielā pie pilsētas robežas, netālu no pagrieziena uz Lugažu staciju. Tagad pilsētas viesiem un tūristiem nevajadzēs iebraukt Valkā un tikai tad meklēt, kur atrodas tūrisma informācijas centrs vai maršrutā ieplānotais objekts.

 

To visu varēs atrast kartē, kas ar plašu informāciju ir uzstādīta nobrauktuves malā. Valkas domes izpilddirektors Valdis Rogainis stāsta, ka nobrauktuve izveidota ar mērķi sniegt informāciju.

 

 

Autovadītāji to var izmantot arī nelielai atpūtai. "Ja iebraucējam mūsu pilsēta ir nepazīstama, viņš varēs kartē izpētīt, kur un kā labāk braukt un pa kādām ielām iekļūt Igaunijā. Ir norādīti arī tālruņu numuri, uz kuriem zvanot, var iegūt sīkāku informāciju," skaidro V. Rogainis.Nobrauktuvi izbūvēja SIA "Indrāni - V". Darbi izmaksāja 7589 latu un tos pašvaldība sedza no budžeta līdzekļiem.

 

V. Rogainis atzīst, ka pašreizējā ekonomiskajā situācijā iespēju nav daudz, tomēr lēmējvara konsekventi pildīšot visu, ko apņēmusies. Šomēnes plānots pabeigt arī ielu apgaismojuma atjaunošanu Rūjienas ielā posmā no krustojuma ar Ausekļa ielu līdz degvielas uzpildes stacijai "Virši - A". Arī šo darbu izmaksas 5189 latu apmērā dome segs no sava budžeta.

Valka