Valkā norisināsies skolu jaunatnes pilsonisko aktivitāšu cikla "Tu esi Latvija!" noslēguma pasākums

Šodien no plkst.13 Valkā un Valkas pagastā norisināsies skolu jaunatnes pilsonisko aktivitāšu cikla "Tu esi Latvija!" noslēguma pasākums, aģentūru LETA informēja Valkas domes preses sekretāre Inguna Medne.

 

Pasākumu organizē Valsts jaunatnes iniciatīvu centrs (VJIC) sadarbībā ar Valkas rajona Bērnu un jauniešu interešu centru.

 

 

Pēc pasākuma atklāšanas Valkas kultūras namā klātesošie varēs noskatīties studentu korporācijas "Tervetia" sagatavoto prezentāciju par novadnieku Latvijas armijas virspavēlnieka štāba priekšnieku ģenerāli Pēteri Radziņu.

 

 

Kā pastāstīja Medne, tālāk sekos kopīgs brauciens uz ģenerāļa P.Radziņa dzimtajām mājām Valkas pagasta "Jaunvīndedzēs", kur plkst.13.50 būs neliels piemiņas brīdis un tiks atklāts informācijas stends.

Pasākuma otrā daļa ar VJIC organizēto konkursu "Es pats Latvija", "Ozolzeme - Latvija" un "Svētku priekam" darbu apskati, kā arī Valkas rajona izglītības iestāžu prezentāciju notiks Valkas kultūras namā, un tā sāksies plkst.15.40.

 

 

Savukārt plkst.17.40 visus priecēs Nacionālo Bruņoto spēku orķestra koncerts. Pasākuma svinīgs noslēgums ar izglītības iestāžu karogu parādi notiks Lugažu laukumā pie Valkas kultūras nama plkst.18.50.

 

Valka