Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkā notiks darba intervijas (Precizēta!) 3

Valkas novada domes Personāla daļas vadītāja Līga Metuzāle informē, ka ceturtdien,20. februārī, pēcpusdienā novada domē notiks darba intervija ar visiem pretendentiem, kas pieteikušies uz pašvaldības izsludināto Iepirkumu nodaļas vadītāja vietu. 

Kopumā uz šo jaunizveidoto amatu pieteikušies astoņi kandidāti, tostarp divi vīrieši. Pēc L. Metuzāles teiktā, pretendenti ir no Valkas novada, arī no Smiltenes puses.


“Ziemeļlatvija” jau rakstīja, ka novada domes deputāti gada sākumā, izskatot jautājumu par novada domes administrācijas un iestāžu amatu saraksta apstiprināšanu, nolēma izveidot jaunu nodaļu – Iepirkumu nodaļu.  

Nodaļā strādās divi darbinieki – nodaļas vadītājs un iepirkumu speciālists, kuriem būs jānodrošina visu normatīvo aktu izpilde iepirkumu jomā, jo arvien vairāk pašvaldībai palielinās administratīvais slogs. Iepirkumu nodaļas vadītājam ir noteikta algas likme – 763,02 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas (Ls 534). 

Līdz šim pašvaldībā strādāja viens iepirkumu speciālists.  

Precizēta norises diena!

Komentāri 3

aaa

Varbut pilsetas dome vel atvers jaunu stata vietu man ar koo mazak bezdarbnieku buus

pirms 5 gadiem, 2014.02.18 22:06

bbb

Spaisu uzsmēķēji? No kura laika Valkā jauna štata vieta kas būtu paredzēta tautai nevis Domes ļaužiem un čomiem?

pirms 5 gadiem, 2014.02.19 08:31

Valka