Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkā notiks Latvijas Pašvaldību izpilddirektoru asociācijas sanāksme

 4. novembrī, Valkā notiks Latvijas Pašvaldību izpilddirektoru asociācijas (LPIA) sanāksme, kas pulcēs ap 150 dalībnieku,informē Valkas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Aksana Markoviča.

Sanāksmes dalībnieki tiksies Valkas pilsētas kultūras namā, kur LPIA sanāksmi ar prezentāciju par Valkas novadu atklās Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis. Turpinājumā LPIA priekšsēdētājs Guntis Kalniņš iepazīstinās ciemiņus ar jaunāko informāciju.


 Valkas novada domes attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja Gunta Smane stāstīs par aktuālāko pārrobežu sadarbību un projektiem. Dalībnieki pārrunātas pašvaldību aktualitātes iepirkumu jomā, diskutēs par publisko iepirkumu organizēšanu un par saimnieciski izdevīgākiem iepirkumu kritērijiem būvprojektiem un būvdarbiem. 

Par Ghetto Games 2017. gada aktualitātēm klātesošos informēs Ghetto Football līderis Antons Semeņaks.

Nobeigumā sanāksmes dalībnieki dosies ekskursijā pa Valku/Valgu, kur iepazīsies ar dvīņu pilsētu interesantākajiem apskates objektiem un apkārtni.


Valka