Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkā notiks Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadadienai veltīts pasākums “Paši skaistākie vārdi!”

18. novembrī visi pilsētas iedzīvotāji un viesi laipni aicināti uz svinīgo Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadadienas pasākumu “Paši skaistākie vārdi!”. 

No plkst.16:00 visi aicināti Lugažu laukumā no līdzi nestām svecītēm veidot Jumi – zemes un tās auglības, dzīvības sākuma zīmi. Nes auglību, pārticību un izdošanos. Tam viss padodas divkārši. Seni ticējumi vēsta – tam, kas atrod Jumi, ir laime. 

No plkst.16:30 Valkas pilsētas kultūras nama 1.stāva foajē uz svētku tostu visus gaidīs Valkas novada domes vadītāji.

Plkst. 17:00 lielajā zālē sāksies svinīgais pasākums “Paši skaistākie vārdi!”, kura laikā - svētku uzrunas, Valkas novada domes Atzinības rakstu pasniegšana.

Pasākumu kuplinās Jāņa Lūsēna muzikālā programma (solisti Kristīne Zadovska un Ingus Pētersons) un grupa “Grey velvet trio” ( Evija Mundeciema – flauta, Arta Tarasova – čells, Jānis Lūsēns jun. – bass). 

Plkst. 19:00 balle kopā ar grupu “Dakota”. 

Ieeja – brīva. 

Valka