Valkā notiks šķirnes suņu izstāde 1

Svētdien, 18. maijā pulksten 10.00 Valkā, pilsētas stadionā, sāksies Valmieras Kennelkluba 9. Vidzemes nacionālo šķirnes suņu izstāde.

 

"Izstādē piedalīsies 131 suņu šķirne no Baltijas valstīm, Krievijas, Baltkrievijas un Polijas," informē Valmieras Kennelkluba valdes locekle Rita Morgunova.

 

Izstādes programmā pulksten 10.00 sāksies suņu ekspertīzes, pulksten 15.00 - jauno hendleru (cilvēki, kas prot ringā neaizēnot suņa eksterjeru un parādīt to no vislabākās puses) sacensības, bet pulksten 15.30 - sāksies dažādi konkursi - suņu pāru, audzētavu, labāko kucēnu noteikšana, labākā veterāna un izstādes labāko suņu konkurss. Noslēgumā paredzēts konkurss "Best in show" (no angļu valodas - šova labākie).

 

Izstādē pavisam būs astoņi ringi, bet suņi būs sadalīti 11 grupās. Izstādes dalībniekus vērtēs neatkarīgie starptautiskie eksperti no Zviedrijas, Polijas, Lietuvas un Krievijas.

 

R. Morgunova norāda, ka Valkā jau vairākus gadus rīkotās suņu sacensības ir skatītāju iecienīta vieta iepazītos ar jaunākajām suņu šķirnēm un apskatītos labi uzturētus un koptus četrkājainos draugus.

Komentāri 1

Rita

Izstādē ķīnas cekulainos sunīšus varēs apskatīt 5.ringā plkst.10:35.

pirms 12 gadiem, 2008.05.11 22:23

Valka