Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkā organizē pasākumu “Sveika, mīļā vasariņa!”

Ceturtdien, 1. jūnijā, pie Valkas pilsētas kultūras nama mazi un lieli aicināti uz Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltītu pasākumu “Sveika, mīļā vasariņa!”

  1. jūnijā visā pasaulē atzīmē Starptautisko bērnu aizsardzības dienu. Pirmo reizi šī diena tika svinēta 1950. gadā, bet ideja radās jau 1925. gadā, kad Ženēvā notika Pasaules konference, veltīta bērnu labklājībai.

  Arī Valkas pilsētas kultūras namā šajā dienā notiks vairāki pasākumi.

  Plkst. 18.00 no kultūras nama sāksies Ģimeņu gājiens. Tajā aicināti piedalīties ģimenes ar bērniem, pirmsskolas un pamatskolas vecuma bērni. Aicinām meitenes nākt ar izrotātiem leļļu ratiņiem, puikas - ar riteņiem vai mašīnītēm; arī mazuļi – vecāku izrotātos bērnu ratos.

  Interesantāk un oriģinālāk izrotāto braucamrīku īpašnieki tiks pie balvas!

  Gājiena maršruts no kultūras nama pa Em.Dārziņa ielu – Rīgas ielu – apkārt Skvēram – pa Raiņa ielu - līdz kultūras namam.

  Pirms gājiena visus priecēs kultūras nama deju kolektīvs “Saulstariņi” un PII “Pasaciņa” deju kolektīvi “Dzīpariņi” un “Kamolītis”.  Savukārt pēc gājiena muzicēs bērnu vokālā grupa “Dzeguzīte” no Rīgas. Lugažu laukumā būs arī Putnu pilsētiņa, kurā varēs aplūkot gan mazos dzīvnieciņus, gan putnus.

  Stipra lietus gadījumā gājiens nenotiks un koncerts būs kultūras namā.

Valka