Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkā pabeigta vairāku ielu pārbūve par vairāk nekā pusmiljonu eiro

Valkā noslēdzies projekts, kura laikā ar Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) administrēto Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu veikta vairāku ielu pārbūve par kopumā 572 252 eiro, aģentūru LETA informēja CGLA pārstāvji.

Projekta ietvaros Valkā tika rekonstruētas un pārbūvētas ielas, jaunizveidotas gājēju ietves un ielu apgaismojums. Veikta Meža ielas pārbūve 455 metru garumā, pabeigti Parka ielas 1.kārtas remontdarbi 227 metru garumā, kā arī izveidota nobrauktuve uz Lugažu dzelzceļa staciju.

Rekonstruētās ielas atrodas ražošanas teritorijā, kur darbu uzsācis autoserviss "Ligumss" un kafejnīca "Līra".

Projekta attiecināmās izmaksas ir 572 252,68 eiro, no kurām ERAF līdzfinansējums ir 486 414 eiro, valsts budžeta dotācijas ir 25 751 eiro, bet Valkas pašvaldība ieguldījusi 60 086 eiro.

Sakārtotās ielas Valkā vietējiem uzņēmējiem ļaus attīstīt ražotnes, izveidojot jaunas darba vietas un uzsākt jaunu, kā arī attīstīt jau esošo, produktu ražošanu, tādējādi palielinot privāto investīciju apjomu Valkas novadā.

Pēc projekta realizēšanas seši komersanti jau ir izveidojoši deviņas jaunas darba vietas un nodrošinājuši privātās investīcijas 516 934 eiro apmērā.

Valkas novada dome bija pirmā, kas noslēdza vienošanos ar CFLA par ERAF līdzfinansējumu šajā pašvaldībām pieejamajā atbalstā. Projektu atlase tika izsludināta 2016.gada jūnijā, un pašvaldības projektu iesniegumus vēl var pagūt iesniegt līdz 2017.gada septembrim

Valka