Valkā: Palīdzība – krīzes situācijā 2

Šodienas "Ziemeļlatvijā" publicēta valcēniešu vēstule, kurā teikts, ka "Valmieras pašvaldība saviem mazturīgajiem un trūcīgajiem rīko bezmaksas svētku pusdienas tirgus laukumā.

 

Mūsu "augšgals" taču arī varēja padomāt par saviem likteņa pabērniem". Vēstulē uzdots arī jautājums - cik simtus vai tūkstošus latu izmaksā svētku salūts, ko izšauj debesīs? "Ziemeļlatvijai izdevās noskaidrot, ka 17. novembrī Lugažu laukumā krāšņais salūts izmaksājis aptuveni 600 latu.

 

Valkas pilsētas domes Sociālā dienesta speciāliste Lilija Līviņa skaidro, ka sociālais dienests palīdzību sniedz mazturīgām un maznodrošinātām personām krīzes situācijā likuma noteiktā kārtībā. Svētku pabalstus sociālais dienests nekad nav izmaksājis. L. Līviņa sazinājusies ar Valmieras domes sociālo dienestu, lai noskaidrotu, vai viņi rīkojuši akciju ar labdarības zupu.

 

 

Izrādās, to reklāmas nolūkos organizējis kāds uzņēmējs, kurš aicinājis ieturēties maznodrošinātos valmieriešus, bet šo akciju apmeklējuši arī pārējie pilsētas iedzīvotāji.

Komentāri 2

Jančuks

Interesanti, no kura kalkulatora ņemti Ls 600??? Būtu labāk piezvanījuši firmai un noskaidrojuši cenrādi!
Bet salūts bija tiešām jauks!!!

pirms 12 gadiem, 2008.11.21 17:12

pičs

Nu vienmēr jau atradīsies kāds, kas rūgtumu par savām neveiksmēm izgāzīs uz citiem! Labāk būtu katram iedot 90 santīmus? Un kas ar to būs līdzēts? Varbūt ņemt savas kājas apakšā un aiziet līdz tam pašam sociālam dienestam un ja pienāksies, zupas talonus saņemt? Bet varbūt vienkārši nepienākas un tāpēc tāds žults izvirdums?
Jā,Jančuk, salūts bija jauks un ja neapmierinātie būtu uz svētkiem aizgājuši, arī sviestmaizi būtu dabūjuši!

pirms 12 gadiem, 2008.11.21 21:08

Valka