Valkā: Patversmes iemītnieki ir paēduši 1

"Ziemeļlatvija" saņēma informāciju, ka sestdien Valkas tirgū kāda sieviete vākusi ziedojumus pilsētas dzīvnieku patversmei, tāpēc cilvēki pauž satraukumu, vai tikai patversmes iemītniekiem nav jācieš bads.

Sazinoties ar Valkas dzīvnieku patversmes vadītāju Ritu Luguzi, uzzinājām, ka viņa ir informēta par šīm aktivitātēm - ziedojumu vākšanu un jaunu māju meklēšanu četriem maziem kaķēniem un rudam runcim, kuri pašlaik dzīvo patversmē.

"Šī sieviete jūlijā patversmē veica pagaidu sabiedriskos darbus. Viņai dzīves mērķis ir palīdzēt dzīvniekiem, tāpēc pati pēc savas iniciatīvas izdomāja šo ziedojumu vākšanas akciju," skaidro R. Luguze.

Pēc tam akcijas rīkotāja saziedotos līdzekļus nododot R. Luguzei, kura savukārt par tiem iegādājas barību, nepieciešamos traukus un kopšanas līdzekļus. Sestdien akcijas rīkotāja patversmes vajadzībām nodevusi piecus latus.

R. Luguze aicina iedzīvotājus arī turpmāk atbalstīt šo labdarību, kā arī pašiem ierasties patversmē un ziedot līdzekļus dzīvnieku uzturēšanās izdevumu segšanai.

Lai gan R. Luguze pašlaik atrodas atvaļinājumā, viņa pati dodas uz patversmi pabarot dzīvniekus.Valkas dzīvnieku patversme ir vienīgā bijušā Valkas rajona teritorijā, kur uz laiku mājvietu atrod suņi un kaķi.

Gandrīz visiem, arī ar "Ziemeļlatvijas" palīdzību, ir izdevies atrast jaunas mājas.

Komentāri 1

lūdzu

Paldies šim cilvēkam, un nemeklēsim atkal visur savtīgumu!

pirms 11 gadiem, 2009.08.12 15:06

Valka