Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkā pie skolas izbūvēs “kabatiņu”

Pēc Valkas pamatskolas vecāku komitejas vēstules Valkas novada domei pašvaldība ir atradusi iespēju nolīdzināt bedres skolas iekšpagalmā.

Tās ir aizbērtas ar asfalta grauzumu un šķembu sajaukumu. Novada domes izpilddirektors Guntis Bašķis informē, ka vecāki vēstulē ierosina beidzot ķerties klāt skolas apkārtnes sakārtošanai. "Vispirms gan jāizstrādā neliels projekts," norāda G. Bašķis.

Jau tuvākajā laikā uz Ausekļa ielas no pilsētas centra puses pirms gājēju pārejas iepretim skolai izbūvēs tā saucamo "kabatiņu", kur automašīnas, netraucējot pārējo satiksmi, varēs apstāties un izlaist bērnus uz skolu. Automašīnām vairs nebūs jāiebrauc skolas iekšpagalmā, kas, jāatzīst, ir diezgan neērts.

"Ziemeļlatvija" atgādina, ka katru rītu un pēcpusdienu iekšpagalmā iebrauc Valkas pagasta abi autobusi, kas bērnus atved un aizved no skolas uz mājām.

Valka