Valkā: Pilsēta kļūs tīrāka 1

Ieilgušās valcēniešu pretenzijas, ka pilsētā nav kur iemest konfekšu papīru vai saldējuma iepakojumu, nu beigušās, jo šonedēļ ielās ir parādījušies jauni nelieli atkritumu konteineri.

 

Valkas domes izpilddirektors Valdis Rogainis informē, ka pilsētas centrā autopieturās un pie veikaliem pavisam ir izlikti 12 mazie konteineri.

 

"Tie ir no koka uz betona pamatnes, lai kādam neienāk prātā izklaidējoties ar kāju tos apgāzt. Ir padomāts arī par to, lai konteineri iekļautos apkārtējā ainavā," saka V. Rogainis.

 

Konteineri ir iegādāti par domes budžeta līdzekļiem, kas ņemti no dabas resursu nodokļu naudas. "Iedzīvotāju aptauja, ko veicām, apliecināja, ka ļoti daudzi vēlas it īpaši tirgotavu tuvumā atkritumu konteinerus, jo šad tad kāds iesaiņojums, iznākot no veikala, kļūst lieks. Tagad cilvēku vēlmes izpildītas. Vēl gan neesam šo darbu neesam beiguši. Tas turpināsies," apliecina V. Rogainis.

 

Šovasar dome pievērsa pastiprinātu uzmanību pilsētas sakopšanai. Pašvaldības darbinieki atzīst, ka daudz šajā jomā palīdzējuši arī skolēni, kuri brīvlaikā strādāja apkārtējās vides sakārtošanā.

Komentāri 1

pensionare

Nu attela redzamais nemaz neieklaujas fona,tad jau vajadzeja ar akmeniem aplikt,ka visas apmales un seta...

pirms 12 gadiem, 2008.08.22 19:28

Valka