Valkā raļļotāji izbraukā zālājus un estrādes grīdu 7

Demolē brīvdabas estrādiJau ilgāku laiku sistemātiski tiek izbraukāts Valkas estrādes zālājs, bet naktī uz piektdienu automašīna raļļojusi arī pa estrādes dēļu grīdu.

 

Par šo vandalismu "Ziemeļlatvijai" pastāstīja pensionētā skolotāja Anita Skrastiņa, kura katru rītu dodas garākās pastaigās. Viņa atzīst, ka sāp sirds par cilvēku ļaunprātībām pret vienu no pievilcīgākajām pilsētas atpūtas vietām, kur notiek gan atpūtas, gan sporta pasākumi.

 

 

Sazinoties ar Valkas domes Pašvaldības policijas inspektori Diānu Jūgu, viņa atzina, ka ir saņemtas vairākas sūdzības, arī no estrādes sētnieces, par notiekošo vakaros estrādē. Lai gan pašvaldības policistes vairākkārt vakaros devušās apgaitā uz estrādi, diemžēl nav izdevies pieķert postītājus, kuri ar saviem spēkratiem sacenšas salīdzinoši plašajā estrādes teritorijā.

 

 

"Ziemeļlatvija" ir novērojusi, ka agrāk jaunieši ar mašīnām pulcējās lielveikala "Elvi" stāvlaukumā, kur, kaucot riepām, notika bezmaz vai neatļautas braukšanas sacensības. Tagad izvēlēts jauns raļļošanas objekts - estrāde.

 

D. Jūga aicina aculieciniekus pierakstīt automašīnu numuru zīmes gadījumā, ja izdodas redzēt neatļautas darbības. Tikai ar vietējās sabiedrības atbalstu izdosies noķert vainīgos un saukt pie atbildības.

Komentāri 7

Elvisimo

Tos sīkos vajadzētu sasēdināt atpakaļ uz feļļiem, lai min pedāļus, kamēr attīstās smadzenes!

pirms 12 gadiem, 2008.11.21 14:48

hash

emm, nu nevajag uzreiz jau teikt "sīkos" galu galā tiesības dabūt tikai no 18 g.v.
bet jā, tiešām pārsteidz sabiedrība reizēm ar savām vandālisma pazīmēm :(

pirms 12 gadiem, 2008.11.21 16:17

Emīlija

Vai pašvaldības policistes būtu spējīgas aizrādīt raļļotājiem?Šaubos!Skumji skatīties kā viņas iet pa ielu.Trūkst degsmes acīs par savu darbu!

pirms 12 gadiem, 2008.11.21 20:03

kate

Nu nevajag, Emīlija! Ne tu viņām acīs skatījies, nekā! Meitenes strādā un droši vien ka būtu spējīgas aizrādīt ne sliktāk kā puiši. Kāpēc savus pieņēmumus publicēt par patiesību?

pirms 12 gadiem, 2008.11.21 20:50

noname

būtu jauniešiem kurp doties pa vakariem un, ja būtu arī kādi pasākumi priekš viņiem , nez vai kādam būtu vēlme braukt un ārdīties.
pati arī esmu tā trakojusi, jo valkā nekur nav kur aizbraukt, ne arī kur forši atpūsties!

pirms 12 gadiem, 2008.11.21 22:17

riko

Zāģezera apkārtne ir tieši tāpat izpostīta! Varbūt vienkāršāk tās teritorijas norobežot iebarukšanai?

pirms 12 gadiem, 2008.11.22 10:28

hash

Tas, ka jauniešiem nav kur doties nedod viņiem tiesības izpostīt sabiedrisko īpašumu!!!
paši pēc tam sūdzās, cik Valkā viss ir nekopts, bet paši arī pie tā pieliek savu pirkstu, lai viss izskatītos noplucis!

pirms 12 gadiem, 2008.11.22 11:33

Valka