Valkā rīkos ģimenes svētkus

Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) Valkas komiteja sadarbībā ar Lugažu evaņģēliski luterisko, Septītās dienas adventistu un Jaunās paaudzes draudzi maijā nolēmusi organizēt ģimeņu svētkus.

 

 

LSK Valkas komitejas izpilddirektore Gaļina Sokolova stāsta, ka svētki tiek rīkoti jau otro gadu. "To mērķis ir apzināt Valkas rajonā labas ģimenes, kā arī pievērst sabiedrības uzmanību ģimenes godināšanai. Ja mums būs stipras ģimenes, tad stipra būs arī valsts," saka G. Sokolova.

 

 

Godinās vairākās nominācijāsSvētku organizatori pasākumā plāno sveikt iedzīvotāju un organizāciju ieteiktās labākās ģimenes."Balvas ir paredzētas vairākās nominācijās. Pirmajā sveiksim zelta pāri, kurš kopā pavadījis ne mazāk kā 50 gadu. Otrajā nominācijā notiks lielākās ģimenes sumināšana, kurā aug ne mazāk kā pieci bērni. Nākamās trīs nominācijas domātas talantīgas ģimenes sveikšanai, kuras locekļi ir apveltīti ar mūziķa, dziedāšanas vai kādu citu talantu, pašaizliedzīgas ģimenes godināšanai, kas palīdz kritiskās situācijās un sabiedriskākās ģimenes sumināšanai," saka G. Sokolova.

 

 

Pretendentus var izvirzīt ikviensPretendentus uz šīm nominācijām var ieteikt iestādes, uzņēmumi, ikviens iedzīvotājs, rakstot LSK Valkas komitejai Valkā, Semināra ielā 23 ar norādi "Ģimenes svētku konkursam". Pieteikumā jānorāda izvirzīto kandidātu uzvārds, vārds, adrese, tālruņa numurs, nominācija, kurā izvirza kandidātus un īss pamatojums izvirzīšanai. Vēstules jāiesūta līdz 25. aprīlim.Ģimenes svētki notiks 17. maijā Valkā, Lugažu laukumā. Sīkāku informāciju var iegūt pa tālruni 29194340.

Valka