Valkā sakārto Cimzes kapu kapliču 1

Šonedēļ Valkas dome ir uzsākusi Cimzes kapu kapličas remonta pirmo kārtu. Darbus veic domes Nekustamo īpašumu apsaimniekošanas nodaļas darbinieki.

 

Šogad tiks veikta kapličas jumta konstrukciju nostiprināšana, jumta seguma nomaiņa uz metāla jumtu, ūdens notekcauruļu izveide un izbūvēts bruģēts gājēju celiņš, jo agrāk lietus laikā ūdens krājās pie ieejas durvīm un traucēja iekļūšanu ēkā. Tagad tas tiks novērsts. Pirmās kārtas kopējās izmaksas būs apmēram 5000 latu.

 

Remonts ir nepieciešams abām pilsētas kapličām, tāpēc darbi turpināsies nākamgad, kad paredzēts veikt Cimzes kapu kapličas ēkas iekšpuses kosmētisko remontu un sākt Meža kapu kapličas remontu.

 

Gatavojoties kapu svētkiem, kas notiks 3. augustā, atjaunots apgaismojums uz Sēru ielas līdz par tiltiņam. Iedzīvotāji droši vien būs ievērojuši, ka kapu teritorijā ir izvietoti jauna tipa atkritumu konteineri.

 

 

Dome aicina iedzīvotājus izmantot šo iespēju un nemest atkritumus zemē, bet konteineros, lai tos būtu ērtāk savākt un tādējādi uzturēt sakoptu vidi.

Komentāri 1

RIKO

nu tad beidzot! meža kapos jau sen uudens liist iekshaa pashaa kaplichaa! shis ir atbalstaams pasaakums!

pirms 12 gadiem, 2008.07.28 15:40

Valka