Valkā sāks tirdzniecības ēkas rekonstrukciju 4

Drīz paredzēts sākt SIA "Ziemeļlatvija" ēkas rekonstrukciju. Dažas dienas būs traucēts darbs Kodakā un veikalā "Mežam un dārzam".

 

"Domājams, ka visi remonti veikalā beigsies jūnija otrajā pusē. Pēc tam arī atjaunosim sporta preču tirdzniecību. Droši vien, ka elektropreču tirdzniecību vairs neatjaunosim," informē SIA "Ziemeļlatvija" valdes locekle Daina Vesingi.

 

 

Viņa sola, ka uzņēmums joprojām būs LMT dīleris, tāpēc visas saistības ar līdzšinējiem klientiem tiks izpildītas. Arī šo pakalpojumu sortiments nemainīsies. Tāpat visas šajā veikalā iegādāto elektropreču garantijas ir spēkā.

 

Paredzēts, ka paplašināsies fotogrāfisko pakalpojumu klāsts, arī telpas kļūs plašākas. Veikalā jau notiek izpārdošana elektropreču un sporta preču nodaļā ar atlaidēm robežās no 20 līdz pat 75 procentiem.

Komentāri 4

Piča

Halooo Dubļāna kungs!!!! Ceturtdienas laikraksts izlasīts!!! Kur tad palicis izsmeļošais raksts par Valkas domes sēdi??? Vai baidāties no deputātiem, vai viņi Jūs pasūtīja....Nav labi, publiski solīt rakstu, bet nepildīt solījumu!!!

pirms 12 gadiem, 2009.01.29 17:24

anža

Pičiņ, cālīt, nomierinies meitenīt! Nu ir tev kreņķis, bet nav tūlīt Dubļānam jālēkā pēc tavas stabules! Mierini sevi ar domu, ka tavs sagatavotais šmucspainis uzrūgs un smirdēs vēl trakāk!

pirms 12 gadiem, 2009.01.29 19:34

Pīčiņ!! Komentārs tiešām par tēmu- ļoti atbilstošs pie raksta

pirms 12 gadiem, 2009.01.30 07:20

Valka