Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkā: Saņemts papildus atbalsts Robežtirgus organizēšanā

100 lati nonāks VIII Labdarības Robežtirgus „kasītē" no biedrības „Lauku partnerība ZIEMEĻGAUJA". Pieteikumu pasākuma organizēšanai iesniedza biedrība „Latvijas - Igaunijas institūts", saņemot maksimālo iespējamo naudas atbalstu. To izmantos kā līdzfinansējumu mākslinieciskās pašdarbības kolektīvu nokļūšanai uz koncertiem no tālākajiem novada pagastiem un zaļumballes mūziķu honorāriem.

„Lauku partnerība ZIEMEĻGAUJA" darbības galvenais mērķis ir teritorijas ilgtspējīga attīstība, iedzīvotāju dzīves un vides kvalitātes uzlabošana. Tādējādi izsludinātais konkurss bija vērsts uz atbalstu tādam pasākumam, kas būtu pieejams pēc iespējas lielākam skaitam novada iedzīvotāju. Ir atbalstīta arī Grundzāles pagasta iniciatīva - ģimeņu sadziedāšanās svētku organizēšana.

Jau astoto gadu 8.maijā notiks Labdarības Robežtirgus, kurā iegūtie līdzekļi tiks ziedoti kādam konkrētam mērķim. „Latvijas - Igaunijas institūts" cer, ka arī citus gadus izdosies rast papildus finansējumu labdarības veicināšanai Valkas novadā.

Valka