Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkā sirsnīgi un pacilāti svin Baltā galdauta svētkus 2

Atzīmējot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu, ceturtdien, 4. maijā pulksten 13 Valkas novadpētniecības muzejā notika Baltā galdauta svētki veltīti valcēnietim, grāmatrūpniekam, tirgotājam, mecenātam un sabiedriskajam darbiniekam Jānim Rauskam (1873.-1967.

 Pasākuma ietvaros Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas audzēkņi lasīja savus stāstus par dzimtām un ģimenēm. Stāstus visās novada skolās bērni rakstīja "Novada mācībā" 2. maijā. Viens no svētku galvenajiem akcentiem bija jaunās valcēnieša Aivara Ikšeļa grāmatas "Valkas dižozols latviešu grāmatniecībā" par Jāni Rausku atvēršana. 

Pasākumā piedalījās arī J. Rauskas mazbērni un mazmazbērni. Pēc tam pulksten 15 svētki turpinājās pie Valkas pilsētas kultūras nama, kur notika koncerts "Kopā būt!" To vadīja režisors Kārlis Anitēns. Uz brīvdabas skatuves uzstājās novada dejotāji, sākot no bērnudārza vecuma līdz pat brieduma gadiem.

Komentāri 2

biedriba.latvija1918

Īstā Atceres Diena būs 3. jūnijā, vēlēšanu dienā, kad aprītēs 100. dienas kopš tika nojaukta Rauskas kunga tipogrāfija. Atceresimies to un igorēsim Vidzemes Partijas sarakstu izmetot to miskastē pilnā sastāvā.

pirms 3 gadiem, 2017.05.06 08:12

tevs.pestitajs

Jārīko pasākumu - ''Baltās čības, vai Skuju takas svētki''.

pirms 3 gadiem, 2017.05.06 23:10

Valka