Valkā skaidru naudu iespējams izņem bankomātos, degvielas uzpildes stacijā un spēļu zālē 11

Tā kā Valkā vienošanās par AS "SEB banka" struktūrvienības darbības turpināšanu nav panākta un tā darbību ir pārtraukusi, iedzīvotājiem skaidru naudu iespējams saņemt gan bankomātos, gan, norēķinoties par pirkumu, degvielas uzpildes stacijā "Virši-A" Rūjienas ielā un spēļu zālē "Joker" Semināra ielā, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.

Pakalpojumu klāstu Valkā paplašinās arī valsts AS "Latvijas Pasts".

Savukārt atjaunotās maksājumu kartes, kurām beidzies derīguma termiņš, klienti var saņemt pa pastu savā pastkastītē (tām saglabājas iepriekšējais PIN kods). Lai atjaunoto maksājumu karti saņemtu savā dzīvesvietā, klienti aicināti aktualizēt savu kontaktadresi internetbankā vai doties uz kādu no filiālēm.

Taču, ja nepieciešamas bankas speciālistu konsultācijas klātienē, klienti tiks gaidīti bankas filiāles - Valmierā vai Smiltenē.

Valkas pašvaldībā nenoliedz, ka tiek plānots darīt visu iespējamo, lai atjaunotu pakalpojumu klāstu Valkā pilnā apmērā.

Komentāri 11

Miza

Vai ne? :)
Smieklīgi jau sanāk, Jokers takš ir pretī novada ēkai. Tagad novada kantormeitenēm un zēniem nebūs problēmu ar skaidru naudu. Un iespējamais klientu pieaugums spēļu zālei :) Abpusēji izdevīgs darījums :)

pirms 6 gadiem, 2015.02.11 11:13

to joker sen jasledz ciet

del ta uka sen neizmantoju Seminara ielu, pretigi iet garam, kad krievu urlas tur skatas, a ja nu apzags. krievi jau zagliga tauta.

pirms 6 gadiem, 2015.02.11 13:37

...........

Piedošanu, tā nauda tiks izņemta Jokerā, vai attiecīgās spēļu elles tuvākajā apkārtnē?

pirms 6 gadiem, 2015.02.13 12:26

gurku banka

lai butu banka jabut kapitalam, a mums naudu aiznemas un notrallina auto iegadei. kada te el banka? ko izsniegs klientiem? varetu ja dzivotu taupigi un parpalikumus liktu bankas budzeta, a ta...nezinu...

pirms 6 gadiem, 2015.02.11 13:39

Jautājums

Bet kur var iemaksāt skaidru naudu bankomātā?

pirms 6 gadiem, 2015.02.11 13:39

atbilde Jautājumam

Bankas ēkā vēl joprojām ir iemaksas/izmaksas bankomāts, kur iespējams iemaksāt skaidru naudu savā kontā bez problēmām..ērti un viegli..vienīgais mīnuss, ka ir vajadzīga papīra nauda.. ja ir monētas, tad pirms tam tās ir kaut kur jāsamaina uz papīra naudu un problēmas atrisinātas

pirms 6 gadiem, 2015.02.11 22:30

atbilde atbildei

Minētais bankomāts jau tagad ir slavens ar prasmi uzkārties, saņēmis iemaksāto. Agrāk varēji tūlīt iet iekšā bankā un rakstīt iesniegumu, bet kad bankas vairs nav .... uz Valmieru vai Smilteni sūdzēties.

pirms 6 gadiem, 2015.02.13 12:29

Biznesa plāns

Tad jau spēļu zālē, to piķi kidalkas spēļu automāts norīs.

pirms 6 gadiem, 2015.02.11 23:24

seb domaja ar ***u kad ierikoja tur

iedomajies ienac tur nonemt naudu, bet apkart urleni, tu nonem, un tie skatas uz tevi. un tev jaiet ar domu, uzbruks no muguras vai neuzbruks. es saprotu brivais tirgu un kapitalisms, bet pasvaldiba vieta es atrastu ekas saimnieku un maksatu tam lielaku naudu par to cik maksa sis joker ukis. citadi nu vaks un pakala, preti solidam ekam, baltai un cinavnieku majai - laimetava.

atdot tiem par velti veco kopmitni lauktehnika, lai tur auro lidz nelabumam. un varbut mazinasies apmekletiba, jo vilkties tur ar kajam bus gruti.

pirms 6 gadiem, 2015.02.12 11:38

Valka