Valkā skan Cimzes vārds

J. Cimzes Valkas mūzikas skolas saime noslīpē pēdējās organizatoriskās detaļas nu jau 29. Cimzes dienu sagatavošanai.Katru pavasari Cimzes dienās tiek aicināti kopā mūziķi un klausītāji no tuvākas un tālākas apkārtnes.

 

 

Nedēļas garumā, no 23. līdz 30. martam, valcēnieši un pilsētas viesi var dzīvot līdzi dažādiem muzikāliem pasākumiem - koncertiem, konkursiem un festivāliem. "Šajās dienās Valkā varēs sastapt mūzikas draugus no vairākām valstīm, risināt sarunas un ļauties melodiju burvībai," stāsta festivāla kurators Guntis Freibergs.

 

No 28. līdz 30. martam notiks nu jau piektais "Jauno zvaigznīšu festivāls", kurā piedalīsies 11 instrumentālisti. Tie visi ir daudzu starptautisku konkursu laureāti. Festivāla atklāšanas koncertā spēlēs ļoti augstas klases jaunie mūziķi, kuri sevi pierādījuši uz starptautiski nozīmīgām skatuvēm un ir Valsts konkursa laureāti.

 

Festivāla atklāšanas koncertā piedalīsies Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas audzēkņi. Sestdien mūzikas skolā notiks divi festivāla koncerti - pulksten 13.00 un 17.30. Festivāla pēdējā dienā, 30. martā, pulksten 12.00 būs vēl viens koncerts, bet 17.00 Valkas mūzikas skolā būs festivāla noslēguma koncerts.

Valka