Valkā skeitparka izveidei saziedoti gandrīz 4000 latu 3

Sestdien Valkā notika tradicionālais - pēc kārtas jau sestais - Lielais labdarības robežtirgus.

 

Valkas tūrisma informācijas un uzņēmējdarbības atbalsta centra vadītāja Ance Empele informē, ka pasākumā saziedoti gandrīz 4000 latu. "Ziemeļlatvija" jau rakstīja, ka šogad ziedojumus vāc skeitparka izveidei, kas atradīsies netālu no pilsētas rotaļlaukuma.

 

Pārdodot labdarības desiņas ietirgoti 160 lati, par tirdzniecības vietām savākti 1300 lati, bet loterijā ietirgoti 500 lati. Savukārt tirdzniecības centrs "Elvi" ziedojis 2000 latu.

 

Tirgū preci piedāvāja 146 tirgotāji no Bauskas, Skrīveriem, Līvāniem, Pūres, Staiceles, Lietuvas, Igaunijas un vietējie stādu tirgotāji. A. Empele atzīst, ka pasākums izdevās un nekādu organizatorisku neveiksmju nav bijis. Arī "Ziemeļlatvija" novēroja, ka tirgus bija plaši apmeklēts un arī piedāvātais preču klāts bija visnotaļ daudzpusīgs.

 

 

Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, šogad Lugažu laukumā uzkrītoši varēja dzirdēt igauņu valodu. Vietējā stādu audzētāja Iveta Markova secina, ka igauņi labprāt iegādājas nokarenās puķes podos, jo kaimiņpilsētā tās maksājot divas reizes dārgāk.

 

 

Pircēju rindas veidojās pie visiem stādu pārdevējiem, bet jo īpaši pie dažādu krāsu atraitnīšu tirgotājiem. Šogad varēja iegādāties arī mūsdienu modernos braucamrīkus - kvadrociklus. Lai gan pircēji interesējās par šiem braucamajiem, "Ziemeļlatvija" novēroja, ka ar to arī process beidzās.

 

Vairāki "Ziemeļlatvijas" aptaujātie atzina, ka tirgus ir izdevies - īpaši jau cilvēki sajūsminājās par muzikantiem no Peru.

Komentāri 3

bet vajag 52 štukas... Pēc tās tāmes spriežot, pa šiem 4iem neko īpašu pasākt nevarēs.

pirms 12 gadiem, 2008.05.14 13:56

Valka