Valkā: Slimnīca plāno atsākt darbu 1

Iespējams, ar 1. septembri darbu atsāks īslaicīgās sociālās aprūpes nodaļa Vidzemes slimnīcā Valkā.

 

Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila informē, ka slimnīcā varēs gulēt pacienti, kuriem nebūs nepieciešama intensīvā ārstēšana.

 

 

"Pašlaik tā ir slimnīcas labā griba, jo esam ievērojuši arī Valkas novada domes vadības lūgumu atjaunot sociālās aprūpes nodaļas darbu. Galvenais nosacījums nodaļas darba atjaunošanai būs pacientu pieprasījums. Ja nodaļā ārstēties vēlēsies tikai kādi divi trīs pacienti, tad nekas nemainīsies," saka B. Brila.

 

Valkas novada domes priekšsēdētājs Kārlis Albergs uzskata, ka slimnīcā sociālā aprūpe jāatjauno, jo vienmēr bijuši cilvēki, kuriem šādu palīdzību vajag.

 

 

"Protams, jābūt pietiekamam pacientu skaitam, lai izdevumi atmaksātos. Pašlaik esmu uzdevis Sociālajam dienestam apzināt tos iedzīvotājus, kam vajadzētu ārstēties slimnīcā un informēt par tādu iespēju," stāsta K. Albergs.

 

Pēc vasaras atvaļinājuma darbu atsākusi arī Vidzemes slimnīcas rehabilitācijas un īslaicīgās sociālās aprūpes nodaļa Valmierā.

 

 

Īslaicīgās sociālās aprūpes nodaļas pakalpojumus izmanto gados veci cilvēki, kuri paši sevi nespēj apkopt.

 

 

Lai slimnīca varētu laikus plānot darbu, vēlam jau tagad pieteikties uz sociālās aprūpes nodaļas pakalpojumiem, zvanot slimnīcas reģistratorei pa tālruni 64202584 vai izpilddirektorei pacientu aprūpes jautājumos - pa tālruni 64202532.

Komentāri 1

Valka