Valkā šodien sāks sildīt dzīvokļus 10

Valkā uzsāks daudzdzīvokļu māju pieslēgšanu apkurei. "Apkures sezonai esam gatavi, kurināmais ir sagādāts. Viss ir kārtībā. Siltumu dzīvokļiem pievadīsim pēc māju vecāko iesnieguma," stāsta Valkas novada domes izpilddirektors Guntis Bašķis.

Pašlaik Valkā apsilda tikai skolas un bērnudārzus.SIA "Valkas namsaimnieks" valdes priekšsēdētājs Ivo Meļķis uzsver, ka apkures uzsākšana notiks pakāpeniski. Pirmie siltumu saņems vairāku Raiņa un Merķeļa ielas namu iedzīvotāji. Ir saņemts arī pieteikums no Ausekļa ielas 26. nama.

 

Laika prognozes rāda, ka gaisa temperatūra turpinās pazemināties, tāpēc nevajag cerēt, ka būs siltāks un apkures pieslēgšana var pagaidīt. I. Meļķis par lielāko apkures sezonas uzsākšanas problēmu uzskata nepieciešamību atgaisot radiatorus ēkas augšējā stāvā. Ja to neizdarīs, siltais ūdens tajos necirkulēs. Lielākās bažas raisa augšējo stāvu dzīvokļi, kuru saimnieki Valkā nedzīvo.

Vairāku centra namu pārvaldnieks Aleksandrs Gruntmanis, kura pārziņā ir apmēram 400 dzīvokļu Raiņa un Tālavas ielā teic, ka vienoties par siltuma pieslēgšanu nebijis grūti, jo daudzi saprot, ka veselība ir dārgāka nekā apkure.

Komentāri 10

prahtweeders

Mani drīzāk interesē nevis kad sāks bet gan kad pabeigs un cik laika vajadzēs lai tos nevienam nezināmo ''stārastu'' iesniegumus izskatītu.

pirms 11 gadiem, 2009.10.08 16:59

saule

Blefs, man gruntmaņa kungs neko nejautāja un cik ar visiem kāpņu telpas kaimiņiem parunājām (kopskaitā deviņiem), izrādījās arī viņiem neviens neko nav jautājis. Un apkure protams kā parasti - kķa čuras siltākas nekā radiatori. ja jāsalst tad labāk par velti nekā par naudu.
Vai kāds var pateikt kā no tās sasodītās apkures vispār atteikties ir iespējams.

pirms 11 gadiem, 2009.10.08 20:06

skolniece

Pašlaik Valkā apsilda tikai skolas un bērnudārzus-kādas muļķības. atnāciet uz skolu tad sajutīties tādu siltumu ka vaj. 3 džemperi un vēl bišķim mugurā. kādam sapņos laikam to silda.

pirms 11 gadiem, 2009.10.08 20:19

hm

Nu gan! Manā mājā mājas vecākā ar visiem izrunājās. Bet nelaime tā, ka vieni negrib salt, bet citi ir gatavi salt vai visu ziemu, lai tik nebūtu jāmaksā. Es viņu neapskaužu - bļauj katrs savu un kā lai pasaka, kā rīkoties? Es balsoju par apkuri, mana kaimiņiene pret!

pirms 11 gadiem, 2009.10.08 21:55

vairs nesalst

Paldies par apkures uzsākšanu. Tos prātvēdarus, kuriem apkure vēl nav vajadzīga, kā celtnieks, varu apgaismot, jo ilgāk neuzsāktu apkuri, jo mājās vairāk savilktos mitrums un vēlāk, lai no šī mitruma tiktu vaļā un sasildītu mājas, būtu nepieciešams krietni vairāk siltumenerģijas.

pirms 11 gadiem, 2009.10.08 23:06

prahtweeders

Nesalstošais,vai lasīt proti?Es jautāju kad tiks pabeigts apkures uzsākšanas process,jo pie manis vēl nekurina.Par tavu celtnieka prasmi atļauj pasmieties,jo neesmu saticis Valkā šīs profesijas ļaudis kas nebūtu idioti,dzērāji vai zagļi.Ja vajadzīgs remonts,meistarus jāmeklē Valmierā vai Igaunijā.

pirms 11 gadiem, 2009.10.08 23:38

dzērājs-prātā

Prahtweederam-tomēr visszinīt slikti pazīsti Valkas meistarus,jo ir kārtīgi un labi celtnieki.Daudz viņu nav,bet ir un ja vajag tad sataisa bez lielas muldēšanas.Savādāk jau sāk likties ka tava gudrība ir reizēm pārgudrība,jo nu neuzskati ka esi viss viss pārākais...

pirms 11 gadiem, 2009.10.09 07:34

resnvēdars

Prātvēdaram vienkārši nav kur pabārstīt savas gudrības pērles. Paši tak redziet, cik reti rakstiņus sācis likt Goba.

pirms 11 gadiem, 2009.10.09 08:24

prahtweeders

Nu un kāpēc tad tie pasaku varoņi nerādās tautā,ja kaut ko prot?Lai pamēģina nodibināt firmu un pelnīt vairāk par simtnieku mēnesī.Ja bail no biznesa lai ieliek kaut sludinājumu avīzē.Caur ''pazīšanos'' Valkā var sameklēt vien nemākuļus vai zaglēnus.Šur tur,sprukstiņi,es tomēr esmu pārāks,jo,atšķirībā no jums,man pa pašvaldības kantoriem nav jāubagojas.Čučat nu mierīgi ziemas guļā,kā Valkā pienākas.

pirms 11 gadiem, 2009.10.09 10:38

dzērājs-prātā

Man prieks ka jūties pārāks,jo
tad vismaz ejot gulēt vari noskaitīt skatoties spogulī ka es esmu viss viss...tie pārējie var tik vien kā nemākulīgi zagt,bet es protu un saprotu viss viss.....pārākajā

pirms 11 gadiem, 2009.10.09 11:54

Valka