Valkā šoreiz igauņi bija švakāki 1

Red Bull X-Border ir pirmās "JIB" snovbordistu formāta sacensības Baltijā, kurās cīnījās divu valstu komandas. Šoreiz latvieši bija krietni pārāki. Igauņiem nepalīdzēja pat savējais sniegs, kuru Valkā atveda no Otepes.

Abu komandu sastāvā startēja seši snovbordisti. Kritienu bija bezgaldaudz, turklāt sāpīgu un bīstamu. Iespējams, pietrūka sniega, taču puiši neierasti platajās biksēs ( tāda mode) slidinājās godam un sāpes slēpa pat tad, kad tas bija grūti izdarāms.Skatītājiem visvairāk patika latvju sniega dēlisti Kristaps Dzenis un Voldemārs Siliņš (Voldiņš).Sacensības vērtēja eksperts no Polijas Gņiazdo, Kokorevs no Krievijas un norvēģis Skarboe.

Komentāri 1

Hei

1. Nemot veeraa, ka liela dala Valkas jaunieshu ir izbraukushi pelnjaa uz aarzemeem un nav kas atstaaj naudu pilseetas nodoklu budzetaa, tad shaadas aktivitaates ir veerteejamas tikai loti pozitiivi. Atbrauc turiigi puishi ar bieziem makiem un teeree uz nebeedu.
2. Ļoti laba vietas izveele, pat PERFEKTA!(man patika)
3. Nemot veeraa muusu abu pilseetu interesanto geograafisko, nosaukumu liidziibu, pilseetu domeem vajadzeetu vairaak piedomaat pie shaada veida pasaakumu organizeeshanas.
Ar cienju un veiksmi!

pirms 13 gadiem, 2008.04.07 17:59

Valka