Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkā spriedīs par celtniecību

Rīt Valkas novada domē notiks kārtējā speciālistu apspriede par mākslas skolas celtniecību un pilsētas kultūras nama rekonstrukcijas trešās kārtas gaitu.

Novada domes priekšsēdētājs Kārlis Albergs uzskata, ka abos pilsētai svarīgajos objektos darbi rit noteiktajos termiņos. Viņš pieņem, ka, iespējams, darbu kvalitātes dēļ mākslas skolas atklāšana varētu nebūt 1. septembrī kā tas bija solīts. Tas saistīts ar celtniecības darbu kvalitāti. K. Albergs norāda, ka projekts, kā ietvaros notiek skolas būvniecība, noslēdzas tikai novembrī, tāpēc līdz tam ir laiks visu izdarīt kārtīgi un bez steigas.

"Skola ēkā ievāksies tikai tad, kad viss būs pabeigts," uzsver novada domes priekšsēdētājs. Savukārt pašvaldība ir jau izsludinājusi iepirkuma procesu kultūras nama renovācijas ceturtajai kārtai. Plānots, ka te visi ieplānotie darbi tiks pabeigti novembra sākumā.

Valka