Valkā stadions pārvēršas par skaistumkopšanas salonu 3

Svētdien Valkas pilsētas stadions bija pārvērties par savdabīgu frizētavu un skaistumkopšanas salonu, jo ikviens sevi cienošs suņa īpašnieks pirms iziešanas ringā centās uzpost savu četrkājaino draugu.

 

Izrādās, ka dzīvnieka skaistumam lieti noder pat matu laka un īpašais pūderis. Bija arī tādi, kuri vēl dažas minūtes pirms starta ar šķērēm posa mīluļa kažoku.

 

Valmieras Kennelkluba rīkotā 9. Vidzemes nacionālā šķirnes suņu izstāde bija interesanta ne vien pasākuma dalībniekiem, bet arī skatītājiem. Vienuviet redzēt tik daudz šķirņu suņu nemaz negadās tik bieži.

 

 

Visvairāk pārstāvēti bija dāmu pavadoņi - jorkšīras terjeri. Izstādē varēja apskatīt visnotaļ lielu retumu - vienus no lielākajiem suņiem - sudrabaini pelēkos, itin mīlīgos īru vilku suņus. Nenoliedzami, sajūsmu izsauca arī trauslās levretes, aristokrātiskie garspalvainie un īsspalvainie čiuaua un karaliskie mazie lauvas sunīši.

 

Vairāki uzrunātie izstādes dalībnieki atzina, ka pasākums organizēts augstā līmenī, nekur nebija redzama lieka kavēšanās un nervozēšanas. Neatkarīgie starptautiskie eksperti strādāja raiti un bez aizķeršanās. Dalībnieki atzina, ka izstāde Valkā atmiņā paliks arī ar tīrību un ēdināšanas servisu. Nekur nemanīja dzīvnieku atstātos izkārnījumus, jo saimnieki bez kautrēšanās aiz sava mīluļa visu savāca.

 

Diemžēl izstādes sākumā notika traģisks negadījums - pēc iziešanas ringā nomira kāds 80 gadus vecs Igaunijas iedzīvotājs. Diemžēl mediķiem vairs neizdevās glābt sirmgalvja dzīvību.

Komentāri 3

Jānis

Jā, Valkas suņu izstāde bija noorganizēta fantastiski, tikai nebija padomāts par tualešu daudzumu un uzkopšanu...

pirms 12 gadiem, 2008.05.20 12:51

Miza

Lūdzu paskaidrojiet, kāpēc man bija jāzin, ka kāds cilvēks izstādes sākumā ir nomiris???
Man ir tiesības izvēlēties ko es lasu, jau tā Ziemeļlatvijā vispirms 3 reizes izlasu virsrakstu, tad apskatos autoru, bet šoreiz zem tik skaista ievada.. stadions, skaistumkopšana, sapratu, ka par suņu izstādi, bet tad raksta beigas..............tik cūciski sabojāt visu ar beigu teikumu!!!!!!!!!!!!!!
Kā tādā nekrofīlu biedrība ieklīdusi jūtos :((

pirms 12 gadiem, 2008.05.21 01:08

riko

Paldies riikotaajiem par skaisto izstaadi - bija interesanti gan beerniem gan pieaugushiem! Biezhaak tadus skaistus pasaakumus pilseetaa!

pirms 12 gadiem, 2008.05.21 10:44

Valka