Valkā tirdzniecības centrā aicina rotaļāties kopā 1

Jaunatklātās tirgotavas "Walk" telpās (bijušais "Elvi") 11. jūlijā notiks ziedojumu piesaistes pasākums "Rotaļāsimies kopā". Pasākuma rīta nozīmīgākais notikums būs rotaļu istabas "Mana kabatiņa" atklāšana tirgotavas telpās pulksten 9.00.

 

"Lielu pretimnākšanu šīs idejas īstenošanā ir izrādījis gan telpu īpašnieks, gan SIA "Atrakciju serviss". Telpas rotaļu istabai ir bez maksas. Rotaļu istabā būs slidkalniņš ar bumbiņu baseinu un bērniem būs pieejams tirgotavas darba laikā," stāsta biedrības "Atbalsts Valkas ģimenēm" valdes priekšsēdētāja Ilze Leicāne. Pavisam rotaļu istabas projektu atbalsta seši uzņēmēji.

 

Uz vakara balli, kurā notiks gan koncerts, gan būs iespēja padejot, ieeja paredzēta pret ziedojumiem. To mērķis ir savākt līdzekļus bērnu rotaļu centra "Mana kabatiņa" uzturēšanai. Tas radīs iespēju rotaļu centra pakalpojumus ģimenēm izmantot bez maksas. Īstenojot ideju par rotaļu centra atvēršanu, to jau ir atbalstījuši vairāk nekā 30 uzņēmēju.

 

 

Šajā atklāšanas pasākumā to varēs izdarīt arī ikviena privātpersona, tostarp arī Valgas. Var ziedot ne tikai naudu, bet arī dažādas lietas un mantas rotaļu centram. Valkas novadā noteikti atradīsies kāda ģimene, kurai noderēs atnestās bērnu drēbītes vai kāda laba grāmata bērniem.

Komentāri 1

x

Valkas mājas lapā rakstīts, ka atklāšana plkst. 11:00
kad tad īsti būs? :D

pirms 12 gadiem, 2009.07.02 14:19

Valka