Valkā tranzītielas posmam klās asfaltu 1

Plānots, ka šonedēļ Valkā tranzītielas būvētāji klās asfaltu, sākot no jaunā tilta pāri Pedelei netālu no brīvdabas estrādes līdz pat Lauktehnikai.

Šo informāciju "Ziemeļlatvijai" sniedza novada domes priekšsēdētājs Kārlis Albergs. Viņš piebilst, ka jaunais tilts - pietiekami izskatīgs un arī izturīgs -, ir jau gatavs, bet īpašs atklāšanas pasākums nenotiks. K. Albergs sola, ka tilts vietējai kustībai, izņemot smagajām automašīnām, drīz būs pieejams.

Priekšsēdētājs pieļauj, ka šo tranzītielas posmu varēs izmantot tad, kad jaunuzklātais asfalts būs sacietējis. Savukārt novada domes izpilddirektors Guntis Bašķis stāsta, ka šonedēļ turpināsies darbi tā saucamajā tranzītielas Igaunijas posmā - netālu no bijušā Rūjienas ielas muitas kontroles punkta Latvijā un Vilandes ielā Igaunijas pusē. Viņš uzskata, ka visi plānotie būvniecības darbi rit noteiktā termiņā, neskatoties pat uz to, ka līdz šim visas dienas bija liels karstums.

Uz jautājumu, vai pašvaldība risina jautājumu par bēdīgā stāvoklī esošo Ausekļa ielu un tiltu, K. Albergs norāda, ka pie šī jautājuma pašlaik strādā domes speciālisti. Viņš cer, ka vairāku pilsētas ielu sakārtošanā izdosies izmantot Eiropas Savienības piešķirto finansējumu policentriskai attīstībai - kopā ar pašvaldības finansējumu dažu ielu un ietvju atjaunošanai varētu tērēt vairāk nekā 400 tūkstošus latu. Pašvaldība savus projektus ir iesniegusi un arī pamatojusi, vēl tikai jāgaida lēmums.

Komentāri 1

Kājāmgājēja

Pareizs lēmums, tas tikai priecē, varēs tikt no lauktehnikas pa taisno uz pilsētu!!!

pirms 9 gadiem, 2011.06.15 11:50

Valka