Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkā ūdenssaimniecības pakalpojumus sniegs Valkas novada dome 3

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (Regulatora) padome anulēja SIA „VALKAS TEHNIKA” licenci ūdenssaimniecības pakalpojumu sniegšanai.  

No šī gada 15. maija Valkā ūdenssaimniecības pakalpojumus turpinās sniegt Valkas novada pašvaldība.  Regulatora padome anulēja licenci, balstoties uz SIA „VALKAS TEHNIKA” lūgumu, pamatojot to ar komercdarbības izbeigšanu (uzsākts likvidācijas process) un to, ka ūdenssaimniecības pakalpojumu sniegšanu pārņēmusi Valkas novada pašvaldība.

Pārņemot ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu sniegšanu no SIA „VALKAS TEHNIKA”, novada dome tos nodrošinās visā Valkas pilsētas administratīvajā teritorijā.

Turpmāk pašvaldība nodrošinās ūdens ieguvi, uzkrāšanu un sagatavošanu lietošanai līdz padevei ūdensvada tīklā; ūdens piegādi no padeves vietas ūdensvada tīklā līdz pakalpojuma lietotājam; notekūdeņu savākšanu un novadīšanu līdz notekūdeņu attīrīšanas iekārtām; notekūdeņu attīrīšanu un novadīšanu virszemes ūdens objektos.

Komentāri 3

xxl

duļķainā ūdenī labi slēpt galus......................

pirms 4 gadiem, 2015.05.10 15:14

Valka