Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkā uzdarbojas vietējais Šumahers 11

Šodien ap pulksten 8.00 no rīta uz vienas no Valkas galvenajām ietvēm Ausekļa ielā uzdarbojās vietējais Šūmahers - traktorists, kas lielā ātrumā nesās tīrīdams ietvi.

 

Lai izvairītos no nelaimes, gājējiem - galvenokārt vecākiem ar bērniem, kas tobrīd devās uz pamatskolu vai bērnudārzu "Pasaciņa" -, bija jālec kupenās gandrīz līdz ceļgaliem. Tas nekavēja dižmanīgo braucēju uzņemt vēl lielāku ātrumu un traukties pa ietvi, it kā tā būtu kāda ātrumu sacensību trase. "Ziemeļlatvija" neapgalvo, ka ielas un ietves ziemā nav jātīra, bet kāpēc tas būtu jādara laikā, kad uz skolu un darbu dodas vairums pilsētas iedzīvotāju?

Valkas novada domes Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas vadītāja Inese Vehi nezināja par šī nekaunīgā darbinieka izdarībām, vien piebilda, ka ceturtdien strādniekiem ielas vajadzēja sākt tīrīt jau pulksten 6.00 no rīta, bet diemžēl tas nav noticis, jo atbildīgais darbinieks, kuram bija jāziņo par strauji sasnigušo biezo sniega kārtu, to nebija izdarījis. Traktoristi ietves sākuši tīrīt tikai pirms 8.00.

"Ziemeļlatvija" novēroja, ka ietvi Ausekļa ielā tobrīd arī varēja netīrīt, jo tā nebija aizsnigusi, tāpēc rodas jautājums, vai šis darbinieks domā arī ar galvu vai tikai automātiski izdara, ko liek.

Pēcpusdienā nodaļas vadība bija noskaidrojusi radušos pārpratumu. Kā izrādās, traktorists pēc sētnieces lūguma vispirms bija iztīrījis Rūjienas ielas mikrorajona pagalmus un tikai pēc tam devies tīrīt ietvi Ausekļa ielā. Noteikts, ka tehnika uz ietves var atrasties ilgākais līdz pulksten 7.30.

I. Vehi aicina iedzīvotājus arī turpmāk ziņot par šādiem gadījumiem, kad nodaļas darbinieki rīkojas nepareizi vai pat apdraud cilvēku dzīvību. Jāpiebilst, ka galvenajām ietvēm jābūt notīrītām līdz pulksten 8.00. Ja tā nav, par to arī var informēt atbildīgās amatpersonas.

Komentāri 11

.........

stulbie valceniesi nekad viniem nav labi , kad neviens neko netirija blava un kliedza , tagad kad beidzot kads tira snigu atkal slikti.............

pirms 9 gadiem, 2010.01.07 19:04

skarbinka

tas ir normaali...nekad valkas iedziivotaajiem nev labi...ja es buutu taa sofera vietaa dariitu taapat..

pirms 9 gadiem, 2010.01.07 19:45

sniegs

Izsūtīt uz laukiem, tad redzēs kas ir sniegs!

pirms 9 gadiem, 2010.01.07 20:19

Bahama

Mamma Mia!
Valku vajag evakuet uz Bahamu salam un visiem kokteiljus rokaa un pinjas koladas un taa....)

pirms 9 gadiem, 2010.01.07 21:03

kiksis

ejot pa pilsetu ( pirms 9 nedaudz) kaud dienu traktori tirija celjus un ietves , un setniece skaista latvieshu valoda lamajas ka vinja te tira tira un shie traktoristi izguleejushies lidz 8 un tgd te irit saka, un vinjai vis pa jaunam var teikt jatira lai var no celja uz ietvi tikt.
Tatad traktoronkulji nepilda savu darbu ja jau LIDZ 8 jabut notiritam visam. Nelabi,nelabi

pirms 9 gadiem, 2010.01.07 23:41

Traktorists aizgulējies nu un tad par to tikai parunās un viss,atbildības nekādas1
Kādas soda sankcijas būs? Nekādas,jo nav pieņemts sodīt,pakratīs ar pirkstu un viss.

pirms 9 gadiem, 2010.01.08 12:11

reks

Zinu vairākus traktoristus, kas bez darba, un gribētu piepelnīties. Varbūt der nomainīt tos nejēgas, kas tur domē jau gadiem purkšķinās bez kādas iedvesmas???

pirms 9 gadiem, 2010.01.08 14:57

Intars

Un kādēļ man šķiet, ka tas viss ir "mazliet" pārspīlēti?:)

pirms 9 gadiem, 2010.01.11 15:48

Valka