Valkā uzklausa māju pārvaldniekus 7

Vakar Valkas domē, uzsākot apkures sezonu, notika pirmā domes amatpersonu tikšanās ar daudzdzīvokļu namu pārvaldniekiem.

 

Valkas domes Siltumapgādes nodaļas vadītāja Nadežda Korņejeva, Nekustamo īpašumu apsaimniekošanas nodaļas vadītājs Ivo Meļķis, domes priekšsēdētāja Unda Ozoliņa un Saimniecisko un attīstības jautājumu komitejas vadītājs Agris Simulis informēja par aktualitātēm un jaunumiem.

 

 

Pārvaldniekiem ieteikts rīkot mājas iedzīvotāju sapulces, jo praksē pierādījies, ka mājās, kurās tās bijušas, ir atrisināti saimnieciska rakstura jautājumi. Turpmāk par temperatūras regulēšanu daudzdzīvokļu namos atbildēs pārvaldnieki, tāpēc iedzīvotājiem ar ierosinājumiem vai jāvēršas pie viņiem.

 

 

Valkas domes izpilddirektors Valdis Rogainis uzskata, ka šādas tikšanās ir lietderīgas, jo pārvaldnieki ir tie, kuri ir vistiešākajā kontaktā ar komunālo pakalpojumu saņēmējiem. Iedzīvotājiem ir jāzina informācija, kas skar viņu izdevumus.

Komentāri 7

ezis

Kas ir Merķeļa ielas māju pārvaldnieks? Reizēm kurina, reizēm nē. Nezinu , kam prasīt!!!

pirms 12 gadiem, 2008.10.18 11:18

*****

Gribētos,lai šādās sapulcēs tiek aicināti ne tikai tie, kuriem dzīvokļi ir privatizēti,bet arī pārējie īrnieki,jo viņi maksā tāpat par siltumu un visu pārējo,savādāk pagājušo gadu šo īrnieku intereses pārstāvēja Meļķis,ko viņš var zināt,kas notiek katrā dzīvoklī.

pirms 12 gadiem, 2008.10.18 13:07

..

Varētu publicēt sarakstu ar māju pārvaldniekiem

pirms 12 gadiem, 2008.10.18 13:26

lasītāja

Māju pārvaldnieku saraksts ar visiem telefoniem ir publicēts Valkas mājas lapā. Paņem "Jaunumi" un lasi rakstu "Lai dzīvojamajās mājas pieslēgtu apkurei, iedzīvotājiem ir jāvēršas pie māju pārvaldniekiem"

pirms 12 gadiem, 2008.10.18 14:18

ezis

Tas nozīmē, ka, ja es izmantoju internetu, tad man ir jāizlasa Valkas domes lapā jaunumi un jāiet tantukiem, kuriem tādas iespējas nav , viss jāatstāsta. Es domāju, ka tas būtu pašu pārvaldnieku vai domes pienākums. Absolūti nekādas informācijas. Kādreiz tika organizētas arī māju sakopšanas talkas, bet tagad nekā! Zinu, ka centra rajonā māju pārvaldnieks ir Gruntmanis, bet savējo nezinu . Tātad tur ( centrā ) strādā.Kas ietilpst māju pārvaldnieka pienākumos, kas ietilpst pašvaldības policijas pienākumos un vispār - ko dara dome???!!!

pirms 12 gadiem, 2008.10.18 16:39

cents

Gruntmanis nemaz nestrādā. Viņa vienīgais pienākums ir iznēsāt rēķinus.Arī Raiņa 14 ļoti slikti kurina. Dzīvoklis auksts.

pirms 12 gadiem, 2008.10.18 18:12

Valka