Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkā: Uzvarētājs tranzītielas būvei ir noskaidrots 13

Konkursā par Valkas tranzītielu rekonstrukciju uzvarējusi ceļu būves firma SIA "Binders", kura rekonstrukcijas darbus apņēmusies veikt par mazāk nekā četriem miljoniem latu.

Pašvaldības izsludinātajā konkursā par Valkas tranzītielu rekonstrukciju bija saņemti četri piedāvājumi. "Esam ieinteresēti, lai darbi uzsāktos tuvākajā laikā. Valkas pašvaldības konkursa komisija izvēlējās piedāvājumu par visizdevīgāko cenu. Un atbilstoši iepirkuma nolikumam," "Ziemeļlatviju" informē Valkas novada Attīstības nodaļas vadītāja Gunta Smane.

Pašvaldība bija pagarinājusi piedāvājumu iesniegšanas termiņu konkursā, jo nolikumā veiktas izmaiņas. Tajā iekļauti papildu darbi, kas objektā jāveic. Tranzītielu rekonstrukciju pilsētā plānots pabeigt 2012. gada jūnijā.

"Ziemeļlatvija" jau rakstīja, ka tranzīta iela virzīsies pa Zemgales, Burtnieku, Parka, Varoņu un Rūjienas ielu. Galvenie objektā veicamie darbi būs tranzīta maršruta ielu seguma rekonstrukcija, krustojuma mezglu pārbūve, gājēju celiņu izbūve, velosipēdistu celiņu izbūve, tilta rekonstrukcija, lietus kanalizācijas sistēmas izbūve, autobusu pieturvietu izbūve, automašīnu stāvvietu ierīkošana, ceļa zīmju uzstādīšana un atvairbarjeru izbūve.

Rekonstrukcijas darbu tehniskais projekts ir sadalīts septiņos posmos ar kopējo garumu 4748 metri. Šai vajadzībai no Valsts kases tiks ņemts aizņēmums gandrīz piecu miljonu latu apmērā.

Komentāri 13

vasilits

И что это за фирма? Кому принадлежит и откуда она взялась?

pirms 9 gadiem, 2010.07.12 21:15

piga

Strulbums! Vienreiz jau tranzītceļu izbūvēja. Kraukļa laikos. Tagad būvē vēl vienu. Nav par daudz tādam štrunta miestam, kā Valka? Gan jau atkal kādi deputāti neslikti nopelnīs. Vajadzētu KNABu vai Valsts kasi te iesaistīt. Varbūt vismaz tie te kādas "ziepes" spētu atrast un apgaismot.

pirms 9 gadiem, 2010.07.12 22:51

Latvietis

to vasilit.

Binders horoshaja firma. Drugoj vopros v celesoobraznosti postroiki voobshe. Eti dengi budut vibrosheni na veter i ne vozvrasheni nikogda. Zato Valka iz tranzitnogo sela stanet prosto selom, kak Seda.

pirms 9 gadiem, 2010.07.13 09:16

putnuverotajs

vasilits 12.07.2010. 21:15:27

Tik vienkāršus jautājumus , kas par firmu ir jāuzdod tantei google:
http://www.google.lv/#hl=lv&source=hp&q=binders&aq=f&aqi=g10&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=4b68a978948c7774

pirms 9 gadiem, 2010.07.13 10:02

pigai
Vienreiz jau tranzītceļu izbūvēja. Kraukļa laikos.
------------------------
Kurā vietā? Tranzītiela eksistē jau no Laganovskas laikiem. Un neviens to nebūvēja, bet atjaunoja segumu. Kāds tas segums ir (kā reiz Kraukļa laikā taisītais), vari aizbraukt apskatīties pie bijusās krievu skolas. Un kā tev patīk, ka fūres braukā pa pilsētas centru? Un ir kas iebilstams pret estrādes tilta atjaunošanu un Parka ielas savešanu kārtībā?

pirms 9 gadiem, 2010.07.13 12:34

Intars

vasilītim kāds varētu tapu no mucas izsist. ja jau tik saimnieciski domā, derētu kaut minimāla informācija par uzņēmumiem LV.:)

pirms 9 gadiem, 2010.07.13 13:20

zemgaliete

Un kāds no tā visa labums Zemgales ielas iedzīvotājiem????...cerēju, ka vismaz šī projekta ietvaros mums būs iespēja pieslēgties ūdensvadam un kanalizācijai! Nu ko, turpināsim pieciest mājas drebēšanu un smelsim ūdeni no akas!

pirms 9 gadiem, 2010.07.13 21:27

Vidzemnieks

Zemgalietei
Tas ir tranzītceļa projekts, nevis ūdensvada un kanalizācijas projekts. Kas attiecas uz ūdens smelšanu no akas, tad veikalā ir nopērkams sūknis ar spiedkatlu (ūdensapgādes automāts), maksā zem 100 latiem. Sen tādu lietoju.

pirms 9 gadiem, 2010.07.13 21:57

saša

Kādēc vispār vajag naudu projektam,ja .......izmaksas samazinātas par!!!!!!!!4?????miljoniem,vai tie konkursi nav apsurds?????Tādi paši kā mūsu ievēlētie valstsvīri!

pirms 9 gadiem, 2010.07.14 09:34

saša

Kādēc vispār vajag naudu projektam,ja .......izmaksas samazinātas par!!!!!!!!4?????miljoniem,vai tie konkursi nav apsurds?????Tādi paši kā mūsu ievēlētie valstsvīri!

pirms 9 gadiem, 2010.07.14 09:35

wsop

Valkas novada domes projektu vadītājs Eduards Ivļevs informē, ka Valkā otro kārtu projektā par ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstību plānots uzsākt jau šoruden, iespējams, oktobrī. Pirmajās ūdensvadu un kanalizācijas tīklus izbūvēs tajās ielās, kuras atrodas plānotā apvedceļa tuvumā - Zemgales, Burtnieku, Līvu, Rīgas, Purva, Dārza un citās, lai tajās jau laicīgi iebūvētu komunikācijas pirms asfalta uzklāšanas. Darbi turpināsies 2011. gadā, ieskaitot kanalizācijas tīklu rekonstrukciju Valkas centrā vietās, kur tie ir avārijas stāvoklī.
http://www.ziemellatvija.lv/portals/strenci/raksts.html?xml_id=15553

pirms 9 gadiem, 2010.07.15 15:30

Valka